Neden bizi buluyor her şey? Bizler tanrının (Allahın) sevilmeyen kullarımıyız yoksa?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Allah sevdiği kullarına imtihan verir. Ya da biz aslında hatayı kendimizde aramalıyız. Güzel seyler olduğunda şükretmediğimizden oluyor belki. ya da sadece dara düştüğümüzde Allah ı andığımızdan olabilir mi?
    Bide gercekten ibadetlerinde sıkıntı olan insanın hayatında her sey tam olamıyor malesef. Kimisi imtihan, ya da olması gereken sey belki sana yanlısmıs gibi geliyor.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Tanrı'nın üvey evlatlarıyız biz.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Otur, düsün, birseylerin farkina var, dogru yola gel diye. Allah bunun icin sinar. Seni dogru yola zorluyorsa bu sekilde, asil seviliyorsun demek, iyi bir isaret. Bazen insan yanlis hareketlerden veya davranislardan dolayi yasar, bu da dogal.

1|0
    0|0
    • ama cidden lanetlenmiş bir insan gibiyim kimi sevsek kime güvensek her zaman yani herr zaman bir dengesizlik bir tokat yiyoruz nasıl bir şey olduk ya insan bunca senedir böyle yaşar mı olur mu ya onunda bir sınırı vardır

• Ama bazi seyleri kabullenmiyince, ogrenmeyince, degistirmeyince hic birsey degismiyor. kafana birkere yerlestiyse "hep böyle oluyor, yeni birisiyle karsilasim, kesin yine olur" gibi, öyle düsündün diye öyle yöneldi. bazen bazi seyleri degistirmek lazim. denedinmi? biliyorum zor, bende cok yasiyorum malesef.

• kim demis bu cocuk degersiz diyeeeee 🔪🔪🔪

0|0
    0|0
  • Tanrı dedikten sonra neden Allah yazma geregi duydun ayni sey zaten

0|0
    0|0
  • Ne alaka laann? Noldu kanka

0|0
    0|0
  • Önce tanrı mı Allah mı bir karar ver sonra düşünürsün onu

0|0
    0|0
    • Ben replikten alıntı yaparak söyledim o sözü öğrenin repliği.

• Biliyoz da bu kadar özenti olmayın Sende tanrı ve Allahın farkını öğrenmelisin bence

Erkekler Ne Diyor 4

• İmtihan kardeşim sabır sabır sabır bizim imtihanımızda bu...

0|0
    0|0
  • olabilir..

0|0
    0|0
  • Allah seni bu düşüncelerinle sınıyor vazgeçme

0|0
    0|0
  • olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...