Kışın kısa etek ve ince çorapla dolaşan bayanlar?

Belki daha önce soruldu bu soru ama merak ettim o soğukta benim totom buz oluyor resmen siz nasıl üşümüyorsunuz ya da üşüyorsunuzda brlli mi etöiyorsunuz

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Salak hepsi

0|1
    0|0
    • 2ay

Aynen ya bacaklarını gösterecem diye totoyu soğuğa maruz bırakıyor

• 2ay

Bende öyle görüyorum benim bir kat daha giyinesim geliyor :D

En İyi Erkek Görüşü

• bayanlar sicak kanli canlilar, bizde yaz havasi yasayip götü ayazda kalan kutup ayisi gibiyiz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Belki bu topuklu ayakkabi gibidir, alistiktan sonra oluyor. Ben ama asla alisamam, pantolunun altina corap da giysem üsür popom. Bazilari kisin dekolte ile geziyorlar, ben gezsem geberirim büyük bir ihtimal.

0|0
    0|0
  • Ateşli oldukları için soğuk işlemiyor sanırım.

0|0
    0|0
  • üşümüyorum alışdım yanii

0|1
    0|0
    • 2ay

Nasıl yani ısıtma sistemi falan mı var ben pantolonla falan bildiğin buz kesiyorum yani

• 2ay

yoo o da benim sırrım bilmem üşümüyorum yanii 2 kat giyiyorum çorabı

• yanıyorlar yanıyorlar jsjsj şaka ya donuyoruz tabi bizde insanız ama ben etek değilde şort giyerm

0|0
    0|0
    • 2ay

Şort hiç görmedim açıkcası

• 2ay

Ne kadar yanarsa yansın o etekle nasıl üşümüyorlar bunun bilimsel bir açıklaması olmalı

• 2ay

kışlık kadife şorlar oluyor ekoseli falan garip görmemen... tabi kalın çorapla giyilir o.. yanma konusuna gelincede işin espirisydi

• Şaşırmıyorum onlara

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Altta soba var jsjfjdj

0|1
    0|0
  • Soguk cildi güzelleştiriyor herhalde :))

0|0
    0|0
    • 2ay

Doğru soğuk cildi güzelleştiriyor ama ben onları görünce daha çok üşüyorum

• aman hoca kurtar beni bu fillerdennn!!!

0|0
    0|0
  • begenilmek (arzulanmak) , erkeklerin bakmasi hoslarina gidiyor ama kendimiz icin giyiniyoruz diyerek kendilerine kilif bulmuslar hocam olay budur

0|0
    0|0
    • 2ay

Abi olay o tamam da kışın niye etek giyiliyor yarım metre kar var hala etek giyecem diye uğraşılıyor

• 2ay

Abi yazın tamam eyvallah giysinler bense bakayım bir şey demiyorum kışın giyince nasıl dayanıyorlar soğuğa onu anlamıyorum

• 2ay

gülü seven dikenine katlanır ve ikincisi bizden daha dayanıklı hanimlar

Yükleniyor...