Ailem neden böyle?

Annem devamlı bağırıyor küfür ediyor kötülüyor babam ise annem ne derse destekliyor. Her gün bir şikayet her gün bir kavga. Bazen beni istemediklerini söylüyorlar. Bazen sinirden demiş gibiler. Bu olanlara sinirlenip tek kelime ettiğimde daha da sinirleniyorlar. Kısacası bıktım.. Annem devamlı beddua okuyor babam bir ara beni sevmediğini söylemişti.. Naptım bunları hakedecek bilmiyorum?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• bir anne çocuğuna hiçbir zaman beddua etmemeli çok yanlış bir davranış. Psikolojik tedavi görmeleri lazım.

2|0
    0|0
    • 2ay

Evet ama kabullenen bile yok

Erkekler Ne Diyor 2

• sen doğarken sorun yaşamış olabilirler, haliyle sonuç olarak suçlu seni görüyorlardır. düşünce. sadece. sende onları sevme.

1|0
    0|0
    • 2ay

Yaşamadılar diye biliyorum.. Anlamadıgım şu bazen iyi bir anne olan kadın bazen apayrı bir karaktere bürünüp nefret ediyor gibi oluyor. Babam hep aynı sevgisiz soğuk ama

• 2ay

bağırman ninni gibi gelir onlara. ama bir kelime kulak zarını kopartırcasına zarar verir. sana kalmış bir şey. tepkiyi fazla kaçırıp o sinirle küfür etme. sonra senin yüzünden dayak yedim diye bana gelme 😀 şaka bir yana sesin alçak, kelimelerim yüksek olsun. bağırarak söyleme asla. hadi inş olur 😀

• 2ay

Umarımmmmm :D

• Evlen gitsin öyle ana babayı cezasını elbet verir sen çok dua et sabrını bırakma

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• cok fena bir durum. Kendi sorunlari var ama ortada en mahsum ve gücü yetmiyen birine yükleniyorlar, günahi coktur. Sen onlarla kavga etme, nekadar da hakli olursan ol, kavga etme, cevap verme ve kesinlikle ciddiye alma. Kendi sorunlari var ama üstüne atiyorlar. Baban da malesef gücsüz, omurgasiz bir tip sanki, ona yeterki ona yüklenmesin kimse. Sen bol bol dua et, beddualar tutmaz merak etme, Allah cevirip beddua edeninin basina getirirmis, o yüzden hic korkma kirilma. Sen kavga etme, cevap verme ve asla dediklerine inanma. Dersinle ilgilen, onlar yüzünden hayatinin batmasina izin verme, dayan oku ve insaAllah iyi bir es bulursun, ama ilk gelene kosma ve caresiz hissettigini kimseye belirtme ve söyleme, bunu kullanan cok var.

1|0
    0|0
    • 2ay

Haklısın. Elimden geldiğince umursamıyorum ^^

Yükleniyor...