Yardïm Eder misiniz eski sevgilim hakkında?

Arkadaslar sevdigjm cocuga her daim guvendim. Beni sahiplenmek istedi ben sahip olmak disinda herseyi yapariz demistim. Cunku kizligimi sadece evlenecegim adama vermek istiyorum. 18 yasindayim. Eski sevgilimle uzun zamandir gorusmuyorduk. Yazismaya basladik bir anda. Sonra tekrar sahiplenme konusunu acti. Arada sevisme ile ilgili konusmaya basladik. Sonra bulustuk evde. Her zamanki gibi utandik sessizdik. Sonra olan oldu. Opmeye basladik yataga yattik beni elledi sadece ic camasirim vardi onunda oyle. Ama bana istemedigim surece sahip olmayacakti. Ertesi gun dogum gunumun oldugu zaman bana video gonderdi. Birisi bizim yaptiklarimizi videoyaya cekmis ben sok oldum. Ben o sinirle evini bastim aradim kufur ettim. Videoyu kimseye gostermeyecegini sadece bana gondermek icin cektigini soyledi. Sana mecburmusum gibi davranma kimseye mecbur degiljim iyi kiz olsan eve gelmezdin dedi bana. 18 yil boyunca ben kimseye opturmedim dokundurmadim kendimi. Sok oldum. Sizce pisman olur mu? Ozur diler mi ne dusunmustur? Tesekkurler arkadaslar

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ya daha birde özür mü diliyorsun? Dilese ne olacak? Ona özel yaşam hukukundan ve polise gideceğin takdirde direk hapishaneye gideceğini söyle. Millete de kanmayın böyle.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Seni kullanmış

0|0
    0|0
  • Ayıp ya bu şerefsizliktir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Güvenme sevme öyle şerefsizleri. Yakından tanıyorum hepsini. şu an o kadar mutluyum ki öyle insanlar dan uzak olduğum için. Vur tekmeyi sürünsün. Yalvaracak. Onlar bundan anlıyor

0|0
    0|0
    • 2ay

Herseyi bitirdim. Videom var. Pisman olup ozur diler mi? Allah mutlulugunu bozmasin

• 2ay

Dönmem ona zaten asla. Ama pişman olmali beni cok sevmişti. Vicdan azabindan gebermeli pislik @Dilara0912

• 2ay

Bence bekleme bunların olmasını hayatına devam et

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...