En çok değer verdiklerimiz mi hep gider?

hep en çok değer verdiğimiz insanlar mı gider onların ağzına sı*an insanlara bizden daha değerli mi bakar bu sadece sevgili değil arkadaş olur kuzen olur yani tanıdığınız herkes olabilir kime değer verdiysem bir zaman sonra beni umursamaz oluyor ona gram değer vermeyenlerin yanına gidiyor bu hayatın kuralı mıdır

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Malesef ki kurali bu. Fazla deger vermeyeceksin deger vere vere soytarilari kral ediyoruz degmez kimse için

0|1
    0|0
    • 2ay

ya arkadaşları anlarım ama kuzenimi gerçekden anlamıyorum ya o bile bana böyle yapıyorsa dışardaki kişilere nasıl güvenir insan

• 2ay

ya zaten arkadaşlarım falan yapsa hiç umursamam da kuzenimin yapması biraz koydu ama onada aynı şeyi yapıp umursamamam en iyi seçenek galiba

• 2ay

Aynen oyle fazla kafaya takma kendi pisman olacaktır

En İyi Erkek Görüşü

• Ben gidenlerden biriyim. Kiz beni sahiplendi ve sanki erkek arkadasiymisim gibi davranmaya basladi. benim dusuncemin hic onemi yokmusum gibi. o vazgecilmez biriymis gibi. ozguveni ve yapiskanligi cok rahatsiz etti. aradan 5 yil gecti. hala hic sevmiyorum onu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Aynen

0|0
    0|0
  • Evet dicem ama simdi kimseye deger vermiyom yalnızlığın dibindeyim

0|0
    0|0
    • 2ay

bende öyleydim kimseye değer vermezdim kuzenim haricinde son zamanlarda bana böyle yapması üzerine tekrar yalnızlığın dibine girme kararı aldım yalnızlık daha iyi galiba

• 2ay

kuzeni falan kalmadı bu işin dostum insanları anlamak çok zor benim bir kuzenim var kimse değer vermez ona benden başka noldu çalıştığım yer iflas etti içerde param kaldı kimse paran var mı diye sormadı bir tek o bana hesap numaranı ver paraya ihtiyacın vardır yollayım dedi ben daha istemeden

• 2ay

benimde kuzenimle durumum aynıydı onu benden başka seven değer veren yoktu ama işte kıymet bilmedi ve beni insan yerine koymamaya başladı onada artık rest i çekme vakti geldi anlaşılan

Yükleniyor...