Zamanin geciremeyecegi birsey varmisdir?

Tuhaf aci ceken tipler gibi olabilirim, ama ben artik gercekten dayanamiyorum, yaşadigim yeri hic sevmiyorum , okul desen buaralar bir bok anlamiyom, en iyi arkadasim baska okulda, nefret ettigim tipler ile takiliyorum. Bide bugün arkadasimin arkadasi temelli Türkiyeye tasinmis, bunu duyunca öyle bir koyduki bana, böyle cigerlerimi söküyolarmis gibi, kalbimi zorla cikarmaya calisiolarmis gibi hissettim. Acayip koydu, tokat gibi vurdu yüzüme. Babama yemekte"artik sende hadi bavulunu kat türkiyeye tasiniyoruz desen baba, artik nolur desen baba"dedim, ve sesim titremeye basladi, susdum. Agliyorum cok agliyorum.. zamanin geciremedigi bisey varmidir? Ben inanmiyorum, Artik inanmak istemiyorum. en iyisi"haben yok ölüyorum"dinliyimde, iyice yerin dibine batim.

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Nerden nasıl başlasam bilemiyorum da, aslında herkes gurbette biliyor musun. Bişeylerin bir yerlerin hep gurbetindeyiz uzaklarındayız, ona yakın olmak için bazen sadece hayal kuruyoruz bazen de çaba harcıyoruz. Sen vatan hasretindesin, ben iyi insanlara, köyüme.. Bir başkası yemeğe hasret, kimisi de senın yaşadığın avrupaya.. Herkes birşeylerin peşinde şu yalan dünyada :)
    Herkesin derdi farklı, ve herkesin ki de kendisine büyük. :) Bir şekilde geçiyor zaman, ve geçmek zorunda. Kim istemez ki, hayal ettiği yerde yaşamak. Belkı de babanda senın kadar ıstıyor ama şartlar elvermıyor? Sabret, ne olur ki. :)
    İnsanoğlu ulaştıklarının, nankörü ulaşamadıklarının da delisidir, elbet güneş senin içinde doğacakdır..

1|0
    0|0
    • 2ay

Yine ağlattin be koc😢hayal, caba artik bunlarda cok uzak geliyo bana. En cokta milletin daha büyük dertleri oldugunu bildigim halde kendiminkine yaniyorum, kendimden dahada soğuyorum. Babamda cok istiyor evet, ama acimasiz dünya isde, istedigin ne varsa senden uzak tutuyo. Ah o güneş bir dogsa üzerime😢isde ozaman dünyanin en mutlu insani olucam.. böylesine güzel cevabin icin cok Sağ Ol dostum

En İyi Kız Görüşü

• sakin ol. tamam gecicek en kotu gunler gibi bu da gececek. klasik olacak belki, ama bu bir sinavdir senin icin oyle dusun. sabret ve bu zorlu yolda guclu ol, diren. seni anlayabiliyorum zayif noktalarindan vurmus hayat belli ki.. ama inanki kimsenin hayati dort dortluk degil. herkesin onlarca problemi var ve herkes oyle isyan etmeye kalkarsa hayat daha cok zorlasir. sadece sabret.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• hep olumsuzda düsünme , cok takiyosun kafana sakin olucaksin hep böyle devam etmez yasamin

1|0
    0|0
  • sabret kimse memnun değil sabır acıdır meyvesi tatli

1|0
    0|0
  • İstemediğim tiplerle takılmaktansa yalnız takılırım.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bazı şeyler için zaman gerekir. az sık dişini biraz sabret hayatında senden başka önemli olan hiçbi şey yok

1|0
    0|0
    • 2ay

Sağol dostum,💕bukadar sıktım, devaminida getiririm zaten😔benden önemli cok sey var be dostum

• 2ay

ne demek naptım ki :)) sen sağol ❤️

• 2ay

Motive ediyorsun, yardimci oluyosun..❤❤

Yükleniyor...