Çok Acı Çekiyorum Çok Pişmanım?

19 yaşındayım başlıktanda anlaşıldıgı üzere çok ama çok pişmanım geçmişten dolayı ben ortaokulda çok çalışkandım iyi bir liseyi kazandım ama herşey liseden sonra oldu tembelleştim ve depresyona girdim (agır durumlar yaşadım) bu da derslerimi etkiledi 4 yıl boyunca hiç çalışamadım hep bunalım takıldımbabam hep dershaneye gonderdi istedigim kitapları aldım ama hepsi boşuna hiçbir yarar sağlamadı neyse geçen yıl mezuna kaldım sadece 2 ay çalışım 280 aldım sonra takıntılarımdan dolayı hiç çalışamadım ailem son kez bu yılda dene dedi neyse işte bakın bugun 19 eylül ama ben daha ygsye başlamadım geçmişe üzülüyorum çözemediğim binlerce soruya bitiremediğim kitaplara boşa giden zamanıma çok acı çekiyorum çünkü ben derece yapmak istiyorum ve tıpı kazanmak ama bu imkansız gibi bakıyorum millet ygs yi 3 -4 kez bitirmiş benim netlerim berbat daha hiç başlamadım çok acı çekiyorum arkadaşlar sizin görüşleriniz neler?

0|0
3|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 3

• Bizim sınıfta bir çocuk vardı, neti Aralık ayına kadar benden 30 eksikti rahat. Ama sonra çok iyi gelmeye başladı netleri. Kitap aldım depresyona girdin falan filan. Eee? Eylül gelmiş, ne olacak yani? Bir şey olmayacak. Yeni bir fırsat var elinde, bahane ve pişmanlıklarının arkasına sığınmaz ve sonraki zamanını değerlendirirsen istediğini alırsın. Yeni bir dönem bu senin için, arkandakileri bırak.

0|0
    0|0
    • 2ay

evet çok haklısın hiçbirşey düşünmeden ders çalışmak istiyorum ama çok takıntılıyım

• 2ay

Aynen öyle, ben senden de geç başladım şu an istediğim bölümde 3. sınıftayım. Başarılar, kolay gelsin. Sakın pes etme :))

• 2ay

Hangi bolumdesiniz

• Hiçbir zaman pes etmemenizi öneririm. Durum ne kadar kötü olursa olsun her daim hayatın bize sunduğu küçük umutlar vardır; onlara sarılın. Kendinize güvenin, kendinize inanın. Unutmayın; siz yürekten istedikten sonra hangi engel önünüze dizilse de, siz o işi başarırsınız, yeter ki kendinize ve başarabileceğinize inanın.

0|0
    0|0
  • Hiçbirşey için geç değil. Yapabilirsin. Ama zamanını ver iki ayda bırakacaksan başlama. Başlayacaksan çalış. Günde yüz ikiyüz soru çözüyor insanlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...