Özgüven problemim var. Ne yapmalıyım?

Sağlık meslek lisesi son sınıf öğrencisiyim. Yarından itibaren yeni çalışma yerim kan alma'dayım. düzenli rotasyon oluyor, bölümlerimiz değişiyor. Ve hep aynı endişe içinde oluyorum. bir türlü zincirlerimi kıramıyorum, kendimi gösteremiyorum. Yanlış bişey yaparsam diye kaçıyorum aksine, gizliyorum kendimi göze batmamaya çalışıyorum. Tek başıma pek bişey yapamıyorum. Tekken kendime güvenmiyorum. Yanımda bir arkadaşım olmalı. Örneğin biri bişey soruyor ben bilsem bile ya yanlışsa? Diye söylemiyorum. Bilmiyorum diyorum. Sonra aslında bildiğimin doğru cevap olduğunu görüyorum.. Kafama takıyorum bu durumu. Hiç girişken değilim. Yarın da yeni yerimde ezilmekten korkuyorum. Zamanla alışıyorum yani bir ortama. Belli bir zaman sonra kabuğumdan çıkıyorum. Çıkamazsam akıllarda içe kapanık sessiz biri olarak kalyorum. Halbuki kendi ortamımda hiç susmayan, eğlenceli, enerjik biriyim. Karakterimdeki bu çelişkili duruma anlam veremiyorum.. yarın napmalıyım? Zincirlerimi kırmak için. Nasıl başladıysam öyle gidiyor çünkü

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...