Küçükken neyi ne sanardınız?

ben mesela küçükken kaliteli çakmakla bazı şeylerin daha iyi yanacağınbı mesela sobaya çalı çırpı atıp ytakıyuorsun ya zippo ile o sobayı yakarsan daha fazla ısıtacağını uzun süre yanacağına inanırdım? bu arada yaklaşık yarım asır sonra %80nimiz yokuz insan ömrü ne kısa değilmi?

0|0
84

En İyi Kız Görüşü

• Baklavanın içindeki fındık, ceviz her neyse onu kıyma zannediyordum.
    Hz. Mevlanayi bayan zannediyordum.
    Bunlar geldi aklıma.

0|0
    0|0
    • yaşım 29 bir kızı öpünce hamle kalacağını sanırdım

En İyi Erkek Görüşü

• Töbe haşa atatürkü ALLAH sanardım kemalizm o zamanlar çok baskındı okula gidiyosun her yerde resmi var bide bir anlatıyolar peygamberde yok böyle özellikler aynı anda 3 farklı cephede savaşmış yok cephelere uçarak gidiyomuş görünmez olup düşmanları falan yok ediyomuş baya anlatıyolar o zaman birinci sınıfım Allaha dua edeceğim zaman direkt gözümün önünde atatürk beliriyodu iyi gidip resimlerine heykeline bakıp dua etmemişim belkide ettim hatırlamıyom ama kaniş kemalizm kötüdür
    Not:atatürkü kötülemiyorum onun adını kullanan kaniş kılıkjlı kemalistleri kötülüyom atatürk liderimiz ülkenin kurucusu

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 3

• Sanardım ki çok su içersek midemizi doldurduktan sonra yemek borusundan yukarı ulaşıp ağzımızdan taşacak :D :D

0|0
    0|0
  • f*ck you= kahretsin sanıyordum

0|0
    0|0
  • Ben herşeyi biliyorum ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...