Şort giyeni tekmeleyeni savunan hiç mi yok?

Çok mu normal sizce bazılarının sokakta mini şort la gezmezi bunu hiç mi yanlış bulan yok..

0|1
21|19

En İyi Kız Görüşü

• Sanane mk istersem bikiniyle gezerim bu sana ne tekme atma ne tecavüz etme hakkı verir. İnsanlar sizin istediğiniz gibi giyinip yaşamak zorunda değil seve seve saygı duymak zorundasınız.

3|1
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Ya güzel kardeşim neden anlamıyorsunuz? Bu milletin içinde bu ayrımları çıkarırsınız ondan sonra birlik beraberlik naraları atarsınız. Ne kadar çelişkilisiniz? Sen kumaş pantolon giyiyorsun diye kumaş pantolon sevmeyenler seni tekmelesin mi? Veya bir işin düştü bir avrupa ülkesine gittin. Oradakiler de seni eşek sudan gelene kadar dövse haklı o zaman. Öyle mi? Herkes seninle aynı şeyi düşünüp seninle aynı inanca sahip olamaz ki. 7 milyardan fazla insan farklı düşünce var. Sonra İslamı övmeye sevdirmeye çalışırsınız. şu an o adamın ve senin gibi o adamı savunanların benim gözümde ve eminim ki birçok insanın gözünde dağdaki teröristten farkınız yok. Onlar da kendi ideolojisi için şiddet uyguluyor, sen ve senin gibiler de.. Hiç de Kusura bakma... Ondan sonrs Fransa'da bir müslümana şiddet gösterildiği zaman ayağa kalkarsınız. Sorarlar adama: Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu?

1|0
    1|2

Kızlar Ne Diyor 20

• Evet insanlıktan yoksunlar var malesef.
    Şorla gezmeyi yanlış bulmak tekme atmayı mı gerektiriyor g. zekalı?
    Senin şort giymeyi normal bulmamak, giyen bir insana saygısızlık etme hakkını kimseye vermez. Anladın mı?

2|0
    0|1
  • Saka mısın sen ya şort giymiş diye ona vurma hakkını nerden alıyor oyle bişey mi var? o zaman kapalı kadınlardan da rahatsız olanlar gidip basortü taktı carsaf giydi dıye tekme atsın herkes rahatsız oldugu kendi dusuncesıne ters dusen bişey gördüğünde gidip saldırsın insancıl geliyor mu hiç?
    (Kapalı kadınları örnek verdim bunu sorun ettigim için degil, karşıt görüşü belirtmek için örnek olarak söyledim yanlıs anlasılmasın )

1|1
    0|1
  • Sokakta mini şort giyen = külotla gezen.

2|2
    6|2
  • Haklısın var insanı günaha sokuyorlar ama onlara göre sortla dolaşmak çıplak dolaşmak medeniyet tekmeleyende yobaz oluyor şaka gibi :)

0|1
    3|2
  • Sinirlerimi ikinci kez bozmak istemiyorum o yüzden sana yorum yapma zahmetinde bile bulunmayacağım. O saçma sapan zihniyetinle abuk subuk şeyler düşünmeye devam et.

1|1
    0|1
  • Evet cok normal.

0|0
    0|1
  • Senin ben mk

0|1
    1|1
  • Ne hakla tekme atyor? Tercihine ne hakla karisiyorlar

1|1
    0|1
  • onun derdi şort değil elleyemedi diye haz edemedi tekme attı kadın istediğini giyer bu onun şiddet gösterme hakkını vermez

2|1
    0|0
  • Ortalikta gezen giyinmis ciplaklar beni rahatsiz eder fakat šiddete karsiyim. Cozum bu degil

0|1
    0|0
    • 2ay

adamın ne derece vurdugunu bilen yok ve kızın grünürde birşeyi yok belkide hakaret ediliyor aklımda deli sorular ama adamı çok basit birşeyle harcayacaklar

• 2ay

o adama saldırsalar emin ol savunanı cok olur :)

• 2ay

Hmmm haklisin bence de 😑😄

• tekme atma hakkını kim veriyor ona. . yanlış veya doğru kızın yaptığı adama ne?

çarşafta beni rahatsız ediyor döveyim ozman giyeni

1|1
    0|1
  • şort giymesi doğru olmayabilir ama bunu şiddetle söylemek çok anormal

1|1
    0|1
  • Yanlış

0|1
    0|1
  • Sana ne? Başkasının giyiminden sana ne? Giyim bir özgürlüktür!

0|0
    1|1
  • Elbetteki yanlış bulan insanlar çıkar. fakat kimsenin kimseye karışmaya hakkı yok.

0|0
    0|0
  • Yargılamak bize düşmez

0|0
    0|0
  • Nesi normal degil acaba?

0|0
    0|0
  • Adam tekme atmasaydi o kiz tekrar sort giyecekti ve belki tecavüze uğrayacaktı vardır herseyde bir hayır birdaha giysinde görelim :))

0|1
    3|3
    • 2ay

ağzına sağlık :)

• 2ay

@Artesia fazlasıyla cirkinsin zaten :)

• 2ay

Sana ayna olabildiysem ne mutlu :))))

• Laik ülkeyiz ya biz yoktur savunan o adamı. Allahın yasak kıldığı şeyler kimin umrundaki

1|1
    5|2
    • 2ay

olm siz iyimisiniz?

• 2ay

@Kullanmam adam abdestliydi belkide abdesti kaçtı kadının bacak ful açık

• 2ay

adam akıl hastası diyorum bak bu hastalarda dinlere aşırı yönelme olur. Sağlıklı düşünemezler şimdi siz bu sağlıklı düşünemeyenleri kalkıp savunuyorsunuz hasta olduklarından dolayı savunsanız bir şey demem ama yaptıklarını doğru buluyorsunuz. Cidden acayip

• bence kim nasıl istiyorsa öyle giyinsin sanki kızlar sort giymese bakmıcaksınız yine bakarlar

3|0
    1|1
    • 2ay

bakmak ayrı dövmek ayrı :)

• 2ay

şort giymese yine kadına şiddet olacak bitecek mi bitmeyecek.

Erkekler Ne Diyor 18

• Şizofren abaza o... çocuklarını savunmam mahalledeki kıza peri derler vermeyince o... bu derler

1|1
    0|1
  • Savundum

0|1
    0|0
  • Bence gayet normal. Zaten bir başkasının giyimine karışamazsın bu kızın bile olsa anayasaya aykırıdır

0|0
    1|2
  • Savunan normal degildir

1|1
    0|1
  • yarıın biri gelir annenin saçı baş örtüsünden dışarı çıkmış diye tartaklar bunu mu istiyorsun

1|0
    1|1
    • 2ay

g*ünü başını mı açsın

• 2ay

o kadar cesaretin varsa gel beklerik dök

• 2ay

ya kardesım durum o cesaret yok gel bılmem ne degıl rastgele gecerken bırının sana saldırması durup dururken hıc bır sey bunun bahanesı olamaz.. yoksa fızıkı acıdan hıc sansın yok sende farkındasın

• Diyelim ki yanlış, uçan tekme atmak nedir yahu.

1|0
    1|1
  • Sen nereye bakıyorsun acaba bir suru insan tepki gösterdi hayata at gözlüğüyle bakma inanmıyorsan ekşi sözlüğe Facebook twittera vs falan bak

0|0
    1|1
  • Zatenes o herife zaten kil oluyom.. bizm burdada var sort giyen sanananeeeeeeeee÷eeee ya sanananeeeeeee...

0|0
    1|1
  • Burası özgür memleket o andavalı savunamam yapmaması gereken bişeydi.

0|0
    1|1
  • adam haklı :D

1|1
    1|1
  • Şortla gezmek doğru olmasa dahi kimsenin kimseye vurma hakkı yok. Savunulucak hiç bir tarafı yok hak ettiği cezayı çeker inşallah.

0|0
    0|0
  • Karışamazsın olum bende ozaman kapalı giynenlere tekme atarım.

0|0
    1|1
    • 2ay

sende o cesareti göremiyorum :)

• 2ay

sana adresimi telefonumu her türlü bilgimi verebilirim çocuk senden zere kadar korkum yok ben gelmem kendi çöplügünde ötersin diyorsan senver adresini numaranı

• 2ay

Bu kadar yüreklisin o yüzden mi yüzleşmeye dötün yemedi engel attın yücellgdn 😄

• yanlıs bulmak baska kafana gore mudahale baska, ben de tipini dusuncesini sevmedigimi cezalandırayım istedigim sekilde

0|0
    0|0
  • Doğrusu yanlışı elbetteki tartışılır. Ama bunu şiddet uygulayarak yapması helede toplum içinde kadına şiddet gosterilmesinin bir açıklaması olamaz. Biz boyle bir millet değiliz çunki

0|0
    0|0
  • Ne saçmalıyon birader

0|0
    1|2
  • olm adam deliymiş neyini savunacak millet

0|0
    0|0
  • ikiside umrumda değil banane milletten.

0|0
    0|0
    • 2ay

Yarın öbür gün karın kızın tecavüze uğrayıp dayak yiyip ya da öldürülürse bas bas bağırırsın duyan olmaz, insan ol.

• 2ay

Tamam kardeşim helal olsun o zaman fakat adamsanız kadına şiddeti desteklemezsiniz.

• 2ay

@Kadrabal canım arkadaşım :D kadına şiddeti desteklediğimi nereden çıkardın? sadece ikiside umrumda değil dedim. banane yani. sende her olaydan bu kadar etkilenme bence.

• Sanane insan istediğini giyer bu nasıl sapıkça bir düşüncedir ki o iğdiş edilmesi gereken tek hücreliyi savunursun. Bana göre asılmalı, ya da iğdiş edilmeli. Herles birbirine saygı duymalıdır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...