Dil sinifi ogrencileri?

Arkadaslar 2 sene birlikte okudugum ve duzgun olmayan kizlar (anlarsiniz) grup seklinde takiliyolar. Hep tartisirdik. Benim en yakin arkadasim vardi baska sehire tasindilar. Ben aslinda butun insanlarla severim kin tutamam hic fakat bu kizlar cok ikiyzlu. Yeri gelir Birbirleri hakkinda bile konusurlar. Kavga olursa aralarinda butun acıklarını söylerler. Yani hani lise de kalabalik takilalim da herkes bizden tirssin hesabi. Sinfimiz 22 kisi. 2 erkek var. Kizlarin hepsi cok kalitesiz yani zaten hepsi 200 300 puanla gelip öylesine dil sinifina girenler. Sirf matematik ve diger zor dersleri yapmamak icin. Fakat ben kucuklugumden beri ingilizceye ilgi duyuyorum. Sinifta ve sınavlarda ilk 5 e giriyorum. Yani kendimi bu sinifa layik goremiyorum bu asla kucumseme degil. Hocayla oyle bir saygisiz konusuyoalrki. Mesela bana bir hoca tekme tokat dalsin yine sesimi çıkarmam. Ama onlar oyle degil. Hepsi cantasinda kiyafetle gelirler. Ailesi gormeden de geri cikarirlar. Hepsinin saci boya falan. Yapaylar yani. Bende sinifta tekim daha dogrusu hayatta da. Istesem tabiki bulurum ama sirf yalniz olmamak icin de arkadas bulmak bana pek mantikli gelmiyor. Herkes arkdsyla oturuyo ama ben tek. Eger bu kizlar bana bulasirsa napayim sizce? Bir kizin babasi da bizim ogretmen. Sacma sapan bisey iste. 2 senem var ygs lys icin. Sizce cok mu abartiyorum? Yani derslerime mi odaklanayim? Ama yalnızlık da cok agir bisey. 20 kiz icinden tek olmak. Sizce tek olmak mi? Yoksa kalabalik cevresi olanmi?

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

• Ilginc

Yasin kaç ki

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kafana gore takil. ne cok. samimi. ol. ne de cok. mesafeli. cok. mesafe koyarsan sen dislanirsin. cok. samimi olursan da suyu cikar. konus falan arada takl ama sirrini. verne

0|0
    0|0
    • 2ay

Ama hepsiyle kavgaliyiz. Birde gruplar

• 2ay

Ben olsam ya 1 tane samimi. kiz. bulurm. veya o 2 erkek. ile. arksdas olurm

• 2ay

Erkekler daha iyi arladas

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben 18 yildir tekim bir şikayetim yok, sen susma kendini savun yapmacık yılışık kıskanç egolu hayatta hic bir fikri olmayan insanlara hayatında yer olmasın

0|0
    0|0
    • 2ay

Iste tam olarak hepsi bizim sınıfta resmen secilmis kisiler ya deliricem hepsi bana tip tip bakiyo bende en arka sirada tek oturuyorum

• Bulasma bence. 2 yil sabret. Egitiminden daha mi önemli? Ya da geleceginden?

0|0
    0|0
Yükleniyor...