2 günlük kıza verdiği değeri bana vermiyor?

sevgilimle 6 senelik ilişkimiz var ve doğru düzgün ne bir cafeye gittik nede yemek yemeye vs. Hep parklarda sahillerdeyiz ben sevdiğim için ses etmiyorum ama dün benimle ayrıyken konuştuğu kızla mesajlarını gördüm kızla cok az zaman cıkmıslar kahvaltıya götürmüş telefon almış felan neden böyle yapıyor ki bugün doğum günüm mesela bir ay önce yanına gelicem beraber kutlayacağız dedi GELMEDİ :( neden

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• abi onu bunu bilmem. 6 aylık sevgilin var ve sen başka kızlara telefon falan alıyorsan hiç kusura bakma ortalık çocuğu derim. bence o kızdan haberinizin olduğunu ve ne yapmaya çalıştığını sorun

1|0
    0|0
    • 2ay

sormayacağım çünkü bana bugün cok kötü davrandı küfür felan hakketmedik.

• 2ay

ha sorry 6 ay değil 6 seneymiş 😨

• 2ay

ablacım o senden sıkılmış bence. sevmiyor da olabilir ya da hevestir o da farkında değildir.

En İyi Kız Görüşü

• bırak gitsin unutmak zor ama zamanla gerçekten unutursun senin değerini bilmeyen birisiyle nasıl mutlu olmayı düşünüyorsun nasıl bir gelecek hayal ediyorsun ki..
    canını yakmaktan başka bir şey değil nedeni demek ki eğlence cinsellik olgun değil sıran duyular aşk değil farklı şeyler istiyor demek ki seninle yapamayacağını düşünüyor ve sana soğuk davranıyor en iyisi umursamamak..

0|0
    0|0
    • 2ay

şimdi beni kandırdığını öğrendim :'( kendimden nefret ediyorum öyle birini sevdiğim için

• 2ay

nefret etme kendinden bırak gitsin..
      o utansın karaktersizliğinden..

Erkekler Ne Diyor 4

• Bitmiş her şey. Sen de tamamen bitir aklından.

0|0
    0|0
  • Gecmis olsun

0|0
    0|0
  • hadi ordan et çok önemli değil yalan bu işler

0|0
    0|0
  • Cinayet sebebi :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sen yetinmeyi bilmişşin onun işine gelmiş ver yolu hatun ona

0|0
    0|0
  • Teşhisi koydum kız vurduruyor

0|1
    0|0
  • malesef soyle bir soz var seven sikilir seven sevilir.

0|1
    0|0
Yükleniyor...