Gerçekten Güvende Miyiz?

Şortlu hemşireye tekme atan şahıs önce serbest bırakıldı, sonra tutuklandı. Bu adam psikolojik tedavi gördüyse nasıl güvenlik görevlisi oldu? Neden serbest bırakıldı? Şort giyene tekme bedava mı? Gerçekten güvende miyiz?

Güncellemeler:
2ay ...

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç bir zaman güven de değiliz. Miletimizin bazıları bilinçli değil, saygı değer yok. Herkes işine geleni yapar. Normal de o otobüste adamın o davranışından sonra halk tepki göstermeliydi! Adam direnirse adama bir yumruk çakılmalı. Lanet olsun o adama.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bunun kızı erkeğide yok artık tabi kadınlar birazdaha güvende olmayabiliyor ama kanunlar gevşek sonucta erkek oldsam bile gece rahat gezemem adamlar kadın erkek dinlemiyor

1|0
    0|0
    • 2ay

Erkek kadın fark etmiyor çünkü bir kararla adam 2 saatte olsa serbest bırakılıyor. Hadi şort falan bunu geçtim, bu adam hastaysa nasıl güvenlik görevlisi olabiliyor. O yuzden katılıyorum. Kadın erkek fark etmiyor.

• 2ay

Aranıyor tabiki

• 2ay

burası türkiye

• sen güvende olduguna inanıyorsan keşke hayal ettiğin ütopyaya taşısak ülkemizi

0|0
    0|0
    • 2ay

Böyle bir ütopya kurduğumda davet ederim.

• 2ay

Hayal dünyasında yaşamıyorum. Hayatın gercekleri bunlar. Böyle hayallere sığınırsak oldugumuz yerde saymaya devam edicez. Ilerleyen sadece çağ atlamak olacak. Insanlık yerinde sayacak

• 2ay

insanlıgın var olduguna inanıyorum ama insanların içinde ne kadar insan oldugu tartışılır tabiki söylediğim şeyin gerçekleşmeyeceğini biliyorum ama kurdugumu hayallerin derinliğine bakarsak durumun vahim oldugunu anlıyabiliyoruz

• Değiliz. Tekme ne ki? Bombalar patlıyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...