Beyler tesettürlü kızlardan çekinir misiniz?

tesettürlü biriyim ve bu zamana kadar bır erkegın benımle konusmaya calıstıgını gormedım..
bu durumdan rahatsız degılım aksina güzel bişey yanlış anlaşılmasın merak sadece...

Güncellemeler:
şu ters yorum yapanlar gıdın kısılıgınızı duzeltın okuma ogrenın...
BEN BENIMLE NIYE KONUSMUYOLAR KONUSSUNLAR DEMIYORUM OKUMA OZURLU MUSUNUZ?
yorumlar için teşekkür ederim

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Tesettürlü olmanız gerçekten güzel bir şey. Sevgilinizin olmaması çok güzel. Bazı erkeklerin açık saçık kızlardan hoşlanabilir.

“Allah kime dindar bir kadınla evlenmeyi nasip ederse, ona bu şekilde dininin yarısında yardım etmiş olur. Geriye kalan yarısında da Allah’a karşı gelmekten sakınsın.” (Suyuti, Camius Sağir, 2/932, No: 8730)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hiç zannetmiyorum çekindiklerini üniversite ortamlarında tesettürlü diye addedilen kızların (hiç zannetmiyorum Allah'ın kastettiği tesettürün böyle olduğunu) erkek kankaları çok. Onların tabiri ile erkek kanka :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 40

• Toplumun getirdiği, bireyin kendisine kabul ettirdiği, bireyin toplumdaki rolünü anlaya bilmesine yardımcı olduğu sanılan, bu zaman kadar toplumun kabul ettiği , benimsediği, içerisine girdiği sıfat. Tesettür, insanların toplum içerisinde kendilerine rol kazandırma çabalarının oluşturduğu edinimlerden birisidir, Tesettür giydiğin topluma göre değişebilir.

0|0
    0|0
  • Tesetturlu kizlara yaklasmasi biraz daha zor oldugundan ve tek hedefleri evlilik oldugundan kafamizda kesin evlilik dusuncesi yoksa genelde uzak duruyoruz. Cunku tesetturlu kizlar evlilik evlilik diye diye kafa dudukluyor.
    Ha diyince evlenilmeyecegini anlamiyor kizlar buyuk kismi. ( tesetturlu ya da degil farketmez).

0|0
    1|0
  • Tesettürlü ve edebinden ödün vermeyen kızlar benim gözümde bir tık öndedir. İcin rahat olsun bacım ;)

1|0
    0|0
  • Yani tesettürlü kızlara yaklaşırken iki kere düşünüyorum fakat gel görki çevremde ki tesettürlü kızların yemedigi halt yok dolayısyla benimde bir ön yargım oluşuyo fikrim değişiyo

0|0
    0|0
  • Hayır çekinmem. Özellikle süslüman olmayan kızlar çok tatlı bana göre.

0|0
    0|0
  • Çekiniyorum

0|0
    0|0
  • hayır , sadece saygı duyuyorum , tesettüre girmesinin anlamı ekeklerin bakışından kaçmak zaten , bende rahatsızlık vermemek için özen gösteririm

0|1
    0|0
  • Cekinmem.

0|0
    0|0
  • çekinmem

0|0
    0|0
  • Hoslandiysam cekinmem

0|0
    0|0
  • çekinmem, tesettürsüzden de çekinmem. kimseyle de konuşmaya çalışmam lol

0|0
    0|0
  • Yoo alakası yok

0|0
    0|0
  • Neden cekineyim sadece saygi duyuyorum

0|0
    0|0
  • yok artık beee cekınmeyız

0|0
    0|0
  • Çekinecek bir durum yok. Tamamen karşındaki kişinin karakteri, davranışı.

0|0
    0|0
  • Neden çekineyim ya

0|0
    0|0
  • ilk ciddi sevgilim tesettürlüydü, sonra 2 tesettürlü hanımla daha oldu, ben hiç ayırt etmedim

0|0
    0|0
  • Hayir insan olmasi onemli

0|0
    0|0
  • Çekilirim hatta çıkmam sevgili olmam

0|0
    0|0
  • Yok cekinmem ben olsaydım :)) sen dövecek gibi bakıyorsundur korkutmuşsundur insanları :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    20

Kızlar Ne Diyor 7

• Bence sen çirkinsin, yoksa türbanlılardan artık kimse çekinmiyor

1|0
    0|0
  • @Yiddish tesettürlü olsam mı acep

0|0
    0|0
  • Çekinmiyorlar valla açıkken daha fazla çekiniyorlardı hatta

0|0
    0|0
  • Çekinme değil de onların yanında daha da saygılı görünmeye çalışıyorlar bence.

0|0
    0|0
  • Çekinmezler

0|0
    0|0
  • hayır neden çekineyim

0|0
    0|0
  • Takılma burda basit yazan pembelere. Seviyelerine inme hiç üzülme

0|0
    0|0
Yükleniyor...