Beyler tesettürlü kızlardan çekinir misiniz?

tesettürlü biriyim ve bu zamana kadar bır erkegın benımle konusmaya calıstıgını gormedım..
bu durumdan rahatsız degılım aksina güzel bişey yanlış anlaşılmasın merak sadece...

Güncellemeler:
2ay şu ters yorum yapanlar gıdın kısılıgınızı duzeltın okuma ogrenın...
BEN BENIMLE NIYE KONUSMUYOLAR KONUSSUNLAR DEMIYORUM OKUMA OZURLU MUSUNUZ?
2ay yorumlar için teşekkür ederim

0|1
8|41

En İyi Erkek Görüşü

• Tesettürlü olmanız gerçekten güzel bir şey. Sevgilinizin olmaması çok güzel. Bazı erkeklerin açık saçık kızlardan hoşlanabilir.

“Allah kime dindar bir kadınla evlenmeyi nasip ederse, ona bu şekilde dininin yarısında yardım etmiş olur. Geriye kalan yarısında da Allah’a karşı gelmekten sakınsın.” (Suyuti, Camius Sağir, 2/932, No: 8730)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hiç zannetmiyorum çekindiklerini üniversite ortamlarında tesettürlü diye addedilen kızların (hiç zannetmiyorum Allah'ın kastettiği tesettürün böyle olduğunu) erkek kankaları çok. Onların tabiri ile erkek kanka :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 40

• Toplumun getirdiği, bireyin kendisine kabul ettirdiği, bireyin toplumdaki rolünü anlaya bilmesine yardımcı olduğu sanılan, bu zaman kadar toplumun kabul ettiği , benimsediği, içerisine girdiği sıfat. Tesettür, insanların toplum içerisinde kendilerine rol kazandırma çabalarının oluşturduğu edinimlerden birisidir, Tesettür giydiğin topluma göre değişebilir.

0|0
    0|0
  • Tesettürlü ve edebinden ödün vermeyen kızlar benim gözümde bir tık öndedir. İcin rahat olsun bacım ;)

1|0
    0|0
  • Tesetturlu kizlara yaklasmasi biraz daha zor oldugundan ve tek hedefleri evlilik oldugundan kafamizda kesin evlilik dusuncesi yoksa genelde uzak duruyoruz. Cunku tesetturlu kizlar evlilik evlilik diye diye kafa dudukluyor.
    Ha diyince evlenilmeyecegini anlamiyor kizlar buyuk kismi. ( tesetturlu ya da degil farketmez).

0|0
    1|0
  • hayır , sadece saygı duyuyorum , tesettüre girmesinin anlamı ekeklerin bakışından kaçmak zaten , bende rahatsızlık vermemek için özen gösteririm

0|1
    0|0
  • Cekinmem.

0|0
    0|0
  • çekinmem

0|0
    0|0
  • Çekiniyorum

0|0
    0|0
  • Yani tesettürlü kızlara yaklaşırken iki kere düşünüyorum fakat gel görki çevremde ki tesettürlü kızların yemedigi halt yok dolayısyla benimde bir ön yargım oluşuyo fikrim değişiyo

0|0
    0|0
  • Hayır çekinmem. Özellikle süslüman olmayan kızlar çok tatlı bana göre.

0|0
    0|0
  • Çekinecek bir durum yok. Tamamen karşındaki kişinin karakteri, davranışı.

0|0
    0|0
  • çekinmem, tesettürsüzden de çekinmem. kimseyle de konuşmaya çalışmam lol

0|0
    0|0
  • Neden çekineyim ya

0|0
    0|0
  • Çekilirim hatta çıkmam sevgili olmam

0|0
    0|0
  • Hoslandiysam cekinmem

0|0
    0|0
  • ilk ciddi sevgilim tesettürlüydü, sonra 2 tesettürlü hanımla daha oldu, ben hiç ayırt etmedim

0|0
    0|0
  • Hayir insan olmasi onemli

0|0
    0|0
  • Ben çekilirim ve konuşmam doğru düzgün

0|0
    0|0
  • Konuşmaya çalışanam anca sosyal ağlardan çünkü tepkisinin ne olacağı belli olmaz

0|0
    0|0
  • Yoo alakası yok

0|0
    0|0
  • Çekinmem

0|0
    0|0
  • Neden cekineyim sadece saygi duyuyorum

0|0
    0|0
  • Çekinmem kapalı olması itici olduğu anlamına gelmez hoşlaştı olursa konuşulması gerekir bence

0|0
    0|0
  • yok artık beee cekınmeyız

0|0
    0|0
  • Evet insan daha dikkatli davranıyor.

0|0
    0|0
  • Yobaz olma ihtimaline karşı önyargı, dikkat bulaşabilir...

0|0
    0|0
  • Cekinmek degilde yanlis anlamanizdan korkuyoruz malum hemen sapik damgasini yiyebiyoruz

0|0
    0|0
    • 2ay

Yani bunun tesetturle alakasi yok benim ocon butun kizlar boyle

• Yok cekinmem ben olsaydım :)) sen dövecek gibi bakıyorsundur korkutmuşsundur insanları :D

0|0
    0|0
  • evet kapalı kızlar tokalaşmıyorbile

0|0
    0|0
  • çekinmezler konuşanda war konuşmayanda genelde modern kapalılarala konuşan çok olur

0|0
    0|0
  • Edebi, oturmasi, kalmasi, konusmasi cekicidir benim icin

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    10

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...