Babam araba kullanmayı öğretmiyor?

Evet arkadaşlar başlıktada belirttigim gibi babam araba kullanmayı öğretmiyor bana. 21 yaşında üniversite öğrencisiyim çevremde ehliyeti olmayan yok onuda geçtim mahallede 13 14 yaşlarında çocuklar arabalarla gezerken benim içim bir tuhaf oluyor. Defalarca söyledim babama, söylemeyi bıraktığımda çeşitli imalarda bulundum ama nafile. Artık vazgeçtim. Babam gel otur şu koltuğa öğreteyim dese bile reddedecegim. artık babamdan birşey beklemiyorum. Alternatif yollar önerirmisiniz bana? Ehliyet sınavında heyecanlanacagim hic kullanmadığım için.. Öğrenip pratik yapmam gerektiğini düşünüyorum yoksa alamam ben bu ehliyeti kendimin farkındayım..

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 1

• alternatif yol? alcan arabayı kullancan. bunun hapı mapı yok. illa tavsiye istiyorsan veriym : git kirala.

0|0
    0|0
    • 2ay

Adamlar en az iki yıllık ehliyet istiyolar. Hadi bir arkadaşımın adına aldım diyelim hicbirsey bilmiyorum arabaya dair ya vursam o arabayi o masrafların altından kalkabilecekmiyim? Benim asıl sormak istedigim kursa kaydolsam orda bana yeterince pratik yaptirirlarmi? Ehliyet kursuna arabalariyla gidenlerin oldugu ülkede yaşıyoruz sonuçta.

• 2ay

kursu iyi secmen lazım. önceden konus bol pratik yapmam lazım diye. ama kursta az gelir. yine senin çalışman lazım.

Yükleniyor...