İzlanda, yetersiz erkek nüfusu nedeniyle İzlandalı kadınlarla evlenen göçmenlere aylık 5000 $ ödeyecek mi?

Yetersiz erkek nüfusu nedeniyle, zor günler yaşayan İzlanda, sorunun çözümü için ülkede yaşayan göçmenlere, İzlandalı kadınlarla evlenmeleri durumunda aylık 5000 dolar ödeyecek! mi? Haberin linki:http://www.pilliblog.com/pilli/izlanda-yetersiz-erkek-nufusu-nedeniyle-izlandali-kadinlarla-evlenen-gocmenlere-aylik-5000-dolar-odeyecek

2|0
17|21

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 16

Erkekler Ne Diyor 20

• Doğru olacağını zannetmiyorum Vikingler, Amerika ve ingiltere gibi ülkeler arasında kaç defa el değiştirmiş ve aynı zamanda ordusu olmayıp nato'ya üye tek ülkedir ayrıca ingiliz kanı var bunlarda sömürmüşler yıllarca başıboş bırakacaklarını zannetmem bayraklar bile benziyor.

0|1
    0|0
  • İzlandalı yetkililer, Türk'lerden gelen bu yoğun talebe anlam veremediklerini ifade ettiler.
    Abi millet ciddi sanacak 😂😂

0|1
    0|0
  • Gitmeyi düşünüyorsanız gidebilirsiniz

0|1
    0|0
  • Hımmm güzel haber, buradaki abazalar oraya gider artık. Toplum olarak rahatlarız

0|1
    0|0
  • Gitmek isteyenler bir pasaport vize ayalarsın

0|1
    0|0
  • bu haber yalan izlanda hükümeti bu yalan için acıklama yapmıştır. izlanda da erkek nüfüsü kadın nüfüsündan cok

0|1
    0|0
    • 2ay

Yalan haber olduğu zaten linkin detayında mevcut. Maksat biraz ironi.

• şişirme haber

0|1
    0|0
  • alsınlar beni 2500 e fitim

0|1
    0|0
  • Çok garip

0|1
    0|0
    • 2ay

Haber şaka 😊😊 ben de diyorum hiç bir ülke böyle yapmaz diye.

• 2ay

Hollanda ciddi anlamda pozitif bir ülke! İnsanları kendiyle barışık, eğitimli, eğlenceli.. Ülkenin standartı gayet yüksek. Almanya ise tam bir düzen ve üretim ülkesi, hayat çalışma üzerine kurulu. Finlandiya, İskandinav ülkeleri içerisinde levelı en düşük olan. Onlara nazara bir Norveç bir İsveç çok daha yüksek kalitede.

• 2ay

Finlandiya da eğitim sistemi çok güzel. Ben eğitim sistemini beğendim.

• Olabilir valla İzlanda güzel bir ülke

0|1
    0|0
  • Asimile olacaklar desene.

0|1
    0|0
  • Haber fake hocam

0|1
    0|0
    • 2ay

Biliyorum :) Yorumlarda da bahsettik zaten. Maksat biraz geyik muhabbeti!

• 2ay

Gercek olsa memlekette adam kalmaz 😄😄

• 2ay

Şamatanın da kralı döner valla o soğuk diyarlarda! Neşe ve renk katarız :)

• Bende gidim guzel para :D

0|1
    1|0
  • İzlanda ne taraft kalıyodu

0|1
    0|0
  • Oraya mi koşalım ne yapalım :) bir memur olmak için kendimizi öldüruyoruz be :) paraya bak

0|1
    0|0
  • Para vermeseler de olur😀

0|0
    0|0
  • Yalan haberrr... Ülkenin nüfusu zaten 300 bin..
    Ve herkes son derece kültürlü elit.. Yani erkek bulamayan bile bizim ülkenin erkeğine kalmaz maalesef..

0|0
    0|0
  • Paramı evleniceğim hatun yesin :D

0|1
    0|0
  • aslında turkıyedekı kızlara ders olması ıcın butun turkıyedekı erkekler yaslı genc gıtsın kıtlık yasansın :D

0|1
    0|0
  • Millet siteye nasıl çöktüyse açılmıyor :D :D :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...