Kapat

Stajda doktor beni rezil etti?

Hasta galoş giymeyi unutmuş.. doktorda nıye gıymedıler dedi bize bizde bilmiyoruz dedik. bana git galoş getir dedi getirdim 15 yaşındaki çocuğun ayağına galoşu ben geçirdim 21 yaşındayım rezil oldum o anı anlatamam hakkımı helal etmesem haklı mıyım?

Güncellemeler:
hastaya galoş giy demek sekreterin göreviydi... :(
kendınızı benım yerıme koyun büssürü insan var ve ben koskoca cocugun ayagına galoş sokuyorum bir düşünün bilip bilmeden yorum yapmayın benim görevim galoş giy demek değildi sekreterin göreviydi!!!11

0|0
10|11

En İyi Erkek Görüşü

• İş hayatında yeri geldi mi, ihtiyaç varsa eğer, herkes her işi yapar. Bunda utanacak sıkılacak bir durum yok. Verdiğin tepki sanki biraz abartı gibi.

0|0
    0|0
    • cocuk sağlam hasta değil eline versem gıyerdı

• Sekreterin kulağını peşin peşin çek o zaman. Ya da yekten diyebiliyorsan o benim işi değil de, yapma.

• pekı

En İyi Kız Görüşü

• çocuk dediğinde küçük olsa 15 yaşında kendi giyebilir doktor da çok egoist mis anlaşılan kendini beğenmiş

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• bir çocuğa galoş giymesinde yardım ettin diye rezil oluyorsan bence git o hastanenin en üst katından atla

0|0
    0|0
  • haksızsın..! Sen o işi bilmek zorundasın ve o anı asla unutamayacaksın. Sanırsam bir daha galoşsuz almaman gerektiğini en iğneleyici yoldan öğretmiş doktor. akıllı adammış.

0|0
    0|0
  • boşver :) :) kendini tatmin ediyo

1|0
    0|0
  • Temiz galoşları verecektin çocuğun eline giyecekti.

0|0
    0|0
  • egosundan geçilmiyor hepsi değil tabi su doktorların docentlerin bilmem nelerin haklisin

1|0
    0|0
  • nolmuş yani? çocuğa yardım ettin işte.

0|0
    0|0
    • ya kucuk cocuk ben mı sokucam ayagına

• ya benn rezıl oldum rezıl ne ınsanlıgından bahsedıyosun kendı gıyebılırdı

• lan sıktırgıt şurdan bir de rezil oldum diyo. Kendi giyebilirmis. İYi bir daha birine iyilik yapma o zaman salak kız.

• Bunda bişey yokki takma kafaya rezil falanda olmamışsın

0|0
    0|0
  • İyi olmuş işini düzgün yap

0|0
    0|0
    • hastaya galoş giyin demek benım gorevım degıl

• sen nesin onu anlat hemşire mi

• hyr

• 15 yaşındaki çocuk kendi giyemiyor mu? sen niye giydiriyorsun

0|0
    0|0
  • Sen görevini yapmamışsın ne hakkı ne haleli :D

0|0
    0|0
    • hastaya galoş giy demek benım gorevımd egıl ahsta kabuldekı kızın

Kızlar Ne Diyor 9

• Asistan dr musun hemsire mi ne? Abartmis. Egoist ve ogrencileri asagilamaktan zevk aliyor bazi hocalar.

0|0
    0|0
    • asistanım ben

• Oyle mi diyorsun. Oyle evet burda bazen hemsireleri oven benceler okuyorum altindaki olumsuz goruslere hep sen sekretersin herhalde falan yazmislar, ne yapsam bilemedim. 4 yillik da halkla ilis. Ve rek. Okuyorum ne kursuna gitsem is bulmayi kolylastiracak. Tip sekreterligine cok ozenmistim a! a korkuyorum boyle seyleri okuyunca baska biri de tip sekreteriyim kiz guya ogreticek, ise alirken oyle dediler ama hic ogretmiyo bana diye soru sormus

• oyledır ezılırsın sureklı bens aglıkcı olmama ragmen yapılana bak

• Ayi oğlu ayi.

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun @Yiddish

0|0
    0|0
    • Neden rezil olmuş ki ne var bunda anlamadım ben stajda temizlik bile yaptırdılar ya

• Büyüyünce unutursun stajyerler kullanılır

0|0
    0|0
  • İşin buysa rezillik söz konusu değildir

0|0
    0|0
  • rezillik değil o senin mütavaziliğin olsun anlıyana

0|0
    0|0
    • rezıllık canım cok zoruma gıdıyo

• Yo stajyersen yaparsın neden rezil olcan ki :D

0|0
    0|0
    • sen yaparmıydın

• Ayağına galoş giydirmişsin , çocuğu alıp banyoda yıkamamışsın ki ben olsam giydirirdim. Çalışmaktan utanmam ben, yaptığım işi yadırgamam. Sende utanma bence

• rezil olmamışsın?

0|0
    0|0
  • Neden rezil olasın?

0|0
    0|0
    • koskoca kızım cocugun ayagına ben gecırdım

Yükleniyor...