Acil tavsiye almam lazım? Yeni bir okul ve yeni insanlar?

Şu ana kadar hep yalnzıdım. Şimdi yeni bir okula başlıyorum. Çevremi nasıl geliştirebilirim? Kaliteli dostluk için bu zamana kadar elimden geleni yaptım ama sonuç yine hüsran. Arkadaşlar yalnızlık çok kötü bir şey. Birkaç dostunun olmaması öyle büyüük bir eksiklik ki. Tavsiye, nasihat istiyorum... Birazcık da olsa sevilip, arayıp sorulan biri olmak istiyorum.

0|0
5|2

En İyi Erkek Görüşü

• kazık atma sakın ayrıca temiz insanların ortamına gir hele üniversteye başlamışsan çok dikatli ol erkeklerin amaçları çok farklıdır arkadaş gibi görünüp herşeyi yapabilirler sana tavsiyelerim bunlar

0|0
    0|0
    • 2ay

O konuda dikkatliyim. Erkek arkadaşı bırak normal kız arkadaşlarım bile yok öyle arayıp soran sürekli konuştuğum artık bu yıllarda da olmazsa tamamen bu durumu kabullenip yüzne bakmayacağım kimsenin.

• 2ay

Yapma o kadar da be ne bileyim kafana gore olduğunu düşündüğün okulda bir grup olur mutlaka onlarla arkadaş olmaya çalış zaten anlaşırsanız çok iyi dost olursunuz dostluk önemli bisey

En İyi Kız Görüşü

• Okul kantininde takil genellikle tavlayi ogren ve surekli kulaklik falan tak muzik dinlemesen bile boynunda asili dursun dikkat cekici gyn yeterli olur kimseyle arkadas olmaya clsma bide sen arkadas ariyo gbi gorunursen sadece isi dusunce gelirler yanina

1|0
    0|0
    • 2ay

Güzel tavsiyeler. Yok öyle arkadaş arıyor gibi dolanmıyorum dikkat ediyorum ona

Erkekler Ne Diyor 1

• Safları sıklaştır bir de samimi ol bir de yapmacık olma olur yaa sıkıntı yapma sana arkadaş mı yok

0|0
    0|0
    • 2ay

Valla hiç aradığım dostlukları bulamadım. Ciddi ciddi yok. Ve bu kadar yalnızlığı da hak edecek bir şey yapmadım işin ilginç yanı...

• 2ay

Umarım öyle olur, teşekkür ederim :)

• 2ay

Rica ederim

Kızlar Ne Diyor 4

• üniye mi başladın

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Amaaan son sene sınıfa yeni bir kız geldi bütün senemi onunla geçirdim az olsun öz olsun. Bide iş burda biraz şansa bakar.

0|0
    0|0
    • 2ay

Öyle olsa da razıyım ya. Yeter ki kaliteli olsun kıymet bilsin.

• Benimde hic arkadasim yok bu devirde dost bulmak zor anladigim icin sorun yapmiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...