Utanç verici anlarınız var mı?

Mesela benim yakın zaman da yaşadığım bir olay... Gelen misafirlerin tabaklarını hazırlarken annemin sardığı sarmalardan elimle aşırıp parmağımı emdiğimde misafirin oğluyla göz göze gelmemiz. Acayip utanmıştım 😂

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Lise bir deyken sevdigim kiz numaramı istedı. İlk başta yanlış anlayıp okul numaramı sonra da unutup eski numaramı vermiştim. Aptallık ya :D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sen yine iyisin. Ben, sözlüm, ailesi ve misafirler yemek yiyecektik. Ayıptır söylemesi de pide tarzı birşey vardı yemekte. Erkek arkadaşımın annesi de salata işini bana verdi. Normal salata gibi mi yapayım dedim, o da evet dedi. Nryse ben yaptım salatayı oturduk tabi yemek yemicez ya kaşık filan yok sofrada. Neyse işte herkes çatalla benim minik minik, kare kare doğradığım domatesi ve salatalığı almaya çalışıyor. Erkek arkadaşımın babası da almaya uğraşırken "Hangi akıllı bunu böyle doğradı" demesiyle ben kıpkırmızı oldum tabi. Yediğim boğazıma dizildi. Sonra erkek arkadaşım ve annesi bana baktı. Babası da o ara çaktı herkes gülmeye başladı. Şey ben yanlış anlamışım salata diyince diye bir moralim bozuldu. Acayip utanmıştım o zaman 😅

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• sevidğim kızın yanında sinirli olan ustamdan laf yemek feci bozdu beni :D utandım kızın yüzüne bakamadım uzaklaştım

1|0
    0|0
  • evet var

1|0
    0|0
  • olmazmi

1|0
    0|0
  • Sapık

0|0
    0|0
  • bende gelinlikle Ankara e5te otostop çektin sandım

0|0
    0|0
  • Jjxjjxjcjckckc normal durum bence

0|0
    0|0
  • iş yanında burnumu oynak

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• 5 gün önce Türk Kahvesi tutuyordum babamın arkadaşının oğluna babası gelin kız dedi. Yer yarılsın dedim güldüler.
    Hiç gelin kız değilim 😏

1|0
    0|0
  • Garsonken adama küllük verip afiyet olsun dememdi :D

1|0
    0|0
  • Lise bir de edebiyat hocam kafama kpss kitabıyla vurmuştu çok utanmıştım 3 gün okula gitmemiştim sonra hayatım aynı seyrinde devam etti...

1|0
    0|0
  • otobüsteyken teyzenin üstüne düşmüştüm

1|0
    0|0
Yükleniyor...