Her Boku kafaya takmak normal mi?

Arkadaşlar herşeyi ama herşeyi kafaya takmak normal mi? Aslinda normal olmadiginin farkindayim bunu nasil asabilirim

0|0
8|16

En İyi Erkek Görüşü

• Aksine mallık olduğu kanaatindeyim. Kafana takıyorsun eline ne geçiyor? Stres, bir ton beyaz saç, mutsuzluk, hayattan zevk alamama. Kafana takmasan? 0 sıkıntı. Huzur, mutluluk, sakin kafa. 2 tarafı da yazdım, hangisi güzel gelirse onu seç. Ve bir konu üstüne çok düşünme, tak tak kafanda olsun bitsin. Hayat stres yaşayarak geçirelecek kadar uzun değil. Anın tadını çıkar. Ne söylenen sözleri ne de birilerini tak. Nasıl mutlu oluyorsan öyle yap.

1|0
    0|0
    • 2ay

ya isteyerek dusundugumumu saniyosin Allah icin? kim isteyer bor boktan konulara kafa yorarki kendiliginden geliyo

• 2ay

isteyer ne ya hdheh

• 2ay

Ben genele vurarak söyledim de yazı olduğundan, sözlü olmadığından direkt sana yönelmişim gibi duruyor. Kendiliğinden geldiğinde bas tekmeyi yolla. Bu senin elinde. Benim de sorunlarım oluyor ama diyorum ulan buna kafa yorsam çözücek miyim? ııı hayır. o zaman salla gitsin. Bu kafa güzeldir 😊

En İyi Kız Görüşü

• Anormal.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• normal değil

1|0
    0|0
  • normal takıntılıysan ama iyi değil

1|0
    0|0
  • Bende oyle oluyorum şeytan vesvesesi sadaka verince geçiyor. Bütün ümmeti muhammed üzerindeki bela ve şerlerin defi niyetiyle niyet ettim senin rızan icin sadaka vermeye de. O anlık geçeceni umuyorum

1|0
    0|0
  • te ytey et bosver kanka salla gitsin

1|0
    0|0
  • Aynen, herşeyi takma kafaya, geçer elbet

1|0
    0|0
  • takıntılı bir psikoloji pdr veya bir psikoloğa gitmelisin ben de böyleydim

1|0
    0|0
  • Paranoyaksinn

1|0
    0|0
  • anormal

0|0
    0|0
  • Çok tedirgin olmamak en güzeli aslında bence takma akışına bırak bazı şeyleri

0|0
    0|0
  • bende takıyorum ama takarakta yaşanmaz ki kafayı yer insan

0|0
    0|0
  • Normal değil anormal

0|0
    0|0
  • Normal değil

0|0
    0|0
  • normal

0|0
    0|0
  • Etraf bok kokuyosa normal

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...