Haklı değil mi 😂?

Bence haklı 😂
Haklı değil mi 😂?

0|0
9|18

En İyi Erkek Görüşü

• Tarihte kadınlar için ne savaşlar ne mücadeleler verilmiştir. Güzel oldukları kadar tehlikelidirler de kadınlar. Bir erkeği nasıl yola getireceklerini, isteklerini nasıl yaptıracaklarını çok iyi bilirler. Tatlı bela gibi bir şeysiniz ama iyiki varsınız.

1|0
    0|0
    • 2ay

He bir de aşağılara baktım da kadın bana ne yapabilir diyen olmuş. Kadın size kas kuvvetiyle girmez beyler. Aklıyla sözleriyle girer. Bunu kavrayamadan o lafı ediyorsanız sizin adınıza üzüldüm. Birisini yenmenin bilek gücüyle olacağını sanıyorsunuz sadece. Diplomatlar vardır sözleriyle başlamadan bir savaşı bitirir üstüne toprakları kendine katar. Çünkü rakibini nasıl alt edeceğini bilir ve ona göre strateji belirler. At gözlüklerinden kurtulmanız dileğiyle iyi akşamlar.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Bugün kadınların kullandığı tüm giysiler, tekstil ürünleri, kozmetik ürünleri, otomobiller, evler, motorsikletler bir erkeğin yaratım sanatının eseridir. Her birinin mucidi ve üreticisi erkektir. Neyse ki sadece erkeklerin yarattığı dünyada, erkeklerin müsaade ettiği sınırlarda erkeklere ne yapmaları gerektiğini vurgulayarak eğlenebiliyorsunuz, o kadarı da olur..

1|0
    0|0
  • Döşu kıllı olsa post yapabilir, genellikle deriyi yüzüp tuz basıyor kadınlar 😄

1|0
    0|0
  • haklı değil

1|0
    0|0
  • Sacma bebek yapiyo bu daha guzel

1|0
    0|0
  • Biz görmedik boylesini adamı mum eder benim sevgim eheyttttt 😂😂

1|0
    0|0
  • Valahi burdaki sorulan sorularda hep erkekler kizlara bisey yapmis bisey yapamazsiniz o yuzden 😂😂

1|0
    0|0
  • Facebook paylaşımlarına döndü resmen.

1|0
    0|0
  • Lanet olsun fabrikasyon :( :(

1|0
    0|0
  • Yalnız kadın çanta imalatçısına rastlamadım pek 😂Yani timsahı çanta yapan erkekler yine 😂

1|0
    0|0
  • aman çok haklısın siz en güçlüsünüz bir numarasınız şampiyonsunuz

1|0
    0|0
  • Haksız

1|0
    0|0
  • Öyle. Direk bisi yok

1|0
    0|0
  • Timsahdan timsah çanta yapıyorsa erkekdende erkek çanta yapar beyin bedava dur şu ergen gülüşünüde koyayım :( qweqweqww

1|0
    0|0
  • Timsahı çanta yapıp kadının koluna takan erkek aşk için daha neler yapar diyecektin herhalde.

1|0
    0|0
  • Dimi dimi 😂😂

1|0
    0|0
  • Sen bana kiyamazsin

1|0
    0|0
  • Saçma

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8