ALtına yatırım yapmayı düşünüyorum nasıl takip etmeliyim ne zaman alıp ne zaman satacağımı vs nelere dikkat etmeliyim?

Ciddi kazançlar getirir mi baya sabırlıyım yükselince satarım ama hiç bilgim Yok bu konuda help?

0|1
0|22

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• Ciddi kazançlar getirmez büyük para ile altın alıp 3 4 ay sonra sayarsanız onda bile çok küçük kazanç sağlar 15 tane alsanız 15 TL fark olsa arada 200 TL yapar buna benzer örnek en fazla bu olur :D :D

0|0
    0|0
  • 1kg saf altın aldım 5 sene sonra yükseliş oldu döviz programından takip edebilirsiniz aldığımda 70 tl civarıydı şu an 120 tl ama en üst seviyede yani alsanızda fazla yükselmez ve inme riski var bence almadan önce biraz takip edin

0|0
    0|0
  • 1. gra altın alacaksın ikincisi altın uzun vadede çok kar getirir alış satış arasındaki farka bakmak laızm genelde kışın düşer yazın artar

0|0
    0|0
    • 2ay

Düşük olunca fiyatı ne kadar yüksek olunca fiyatı ne kadar bide kar ne kadar oluyor genelde yani

• 2ay

internetten gr altın fiyatı yaz grafik olarak çıkıyor oradan bakarsın

• Uzun süre bekletmen gerekebilir bir de şerit halinde şekillendirilmemiş altın var işçilik parası verme boş yere tabi güvenilir bir kuyumcu bul

0|0
    0|0
  • Altın en güvenilir yatırım aracı ama kazanç olmak için kısa vadeli düşünmemelisin

0|0
    0|0
  • Kışın alacaksın yaz sonı satacaksın.

0|0
    0|0
  • Düştüğü zaman satın al pahalandığı zaman sat

0|0
    0|0
  • Altın uzun vadede iyi bir yatırım borsa derim

0|0
    0|0
  • Whatasp grubu var istersen oraya kayit ettirirm seni. bence altin degilde borsaya gir. hem daha zevkli hem daha kazancli.

0|0
    0|0
  • çok paran varsa uğraş azsa az kazanırsın zarar da edebılırsın

0|0
    0|0
  • üstüne yatırım yab :-DDDDDD

0|0
    0|1
  • Ben de altına yatarım diye okudum 😂😂

0|1
    0|0
  • Altin su an zirvede aslinda amerikada yasiyorsan bedava onsu 1300 dolar..

0|0
    0|0
  • Altinlarini bana yolla. Ben takip ederim

0|0
    0|0
  • Bu konuda kimse sana net bişey söyleyemez zaten bilen kendine kullanırdı bunu

0|0
    0|0
  • Arsaya yatırım yap

0|0
    0|0

5 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...