Hem ailemle kalip hem kendi evimi duzenimi kuramaz miyim?

Evin kadini annem olduğu hic en küçük kararlar bile ondan geciyo.
Is sahibi olunca kndi evimi duzenimi kurup yine ailemle yasamak istiyorum yani hersey bana bakicak annemlerde benimle kalacak ama benim duzenim olacak
Olmz mi böyle? Ailem gelecek yine yanima. Ama ben kendi duzenim olsun istiyorum bunu aileme nasil açıklarım. Anlarlar mi beni?

Örnek veriyim evde kapak bile atilsa ya da bisey alınsa anneme danışmak zorundayim. Diger türlü ben kndi kafama göre yapcam herseyi. Ama ailemle yasiycam yine

Güncellemeler:
2ay Baska sehire atanicam burdaki evimizdr kalmiycaz yani

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Bence evlen kendi evin oldun diğer türlü işin var diye söz sahibi olmam yanlış olur orası onların evi

0|0
    0|0
    • 2ay

Evlenmiycem. Baska şehire tasinicaz atanınca. Ben gitcem yani onlar da gelecek mis benimle. Orda benin düzenim olsun istiyorum onlar sadece yanimda kalsin

• 2ay

Ben gidicem de onlar bizde geliriz dedi. Gelmeyin diyemem ki. Kardesim var senin yaninda okuturuz dediler ki gelmeleri sorun degil gelsinler ama ben kendi duzenim olsun istiyorum sadece. Çünkü evde anneme sormadan bisi alip atamiyorum çünkü onun evi ben kendi kafama göre yapmak istiyorum herseyi gene yanimda kalsinlar

• 2ay

Onlar evini düzenini bırakıp gelmeleri normal değil düzenden Bas ettiğin istediğin gibi evimi dizmek istiyorsun?

Kızlar Ne Diyor 1

• Olmaz oyle

0|0
    0|0
    • 2ay

Niye kabul etsinler ya bir sekilde anneme danismadan hic bisey yapamıyorum ben kndi duzenimi kurmak istiyorum. Ataninca yanima gelecekler. Orda benim evim olsun ama gene gelsinler olmaz mi

Yükleniyor...