Öz güvensiz insanlar neden yadırganır?

Öz güvensiz insanlara karşı aşağılayıcı bir tutum var, neden?

0|0
13|12

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanları olduğu gibi kabul edemeyenlere her zaman tepkili olmuşumdur. Belki de bundan dolayı özgüveni olan biriyim.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Özgüvenin yoksa hele bir kadınsan kolay lokma olursun onların gözünde.. Yoksa bile varmış gibi davran. Toplum olarak cesareti arsızlığı özgüven zannetmişiz ne yazık ki olay bu

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• maalesef öz güvensiz insanları ezik gören bir topluma sahibiz

3|0
    0|0
  • Yıllarca böyle bir insan olarak yaşıyorum ulan ne şerefsiz insanlarsiniz herkes için demiyorum tabi hayatım boyunca çok iyi biri olduğum halde dislandim ya da insanlar ezdi beni güçsüz gorduikleri icin size tavsiyem su nolursa olsun kendinizi ezdirmeyin vede kimsenin yanında zayıf yonlerinizi gostermeyin demirin tunucunu insanın...

0|1
    0|0
  • egoist piççler çok etrafta. o insan neden özgüvenini yitirdi sorgulamak yerine hunharca dışlıyolar

1|1
    0|0
  • Özgüvenlilerin uyguladıkları eylem biçimi

0|0
    0|0
  • İnsanoğlu kendini iyi hissetmek için hep kendinden küçük gördüğünü ezmeye çalışır.

0|0
    0|0
  • özgüvensiz oldukları için

0|0
    0|0
  • çünü üst alt sorunu var... askerli, k te de buy var.. insanlar hep kendini üstün olarak görmek ister... güçsüzü ezer bu insanın doğasında var olan bir şey ama yanlış bir şey

0|0
    0|0
  • bizler insanız kısa ve net yadirgamadıgimiz ne varki :)

0|0
    1|0
  • Kendini iyi hissedemezler diğer insanlarına ağzına ederler çünkü

0|0
    0|0
  • Çünkü herkes özgüvenli olmak zorunda :P

0|0
    2|0
  • özgven olucak ya

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Onların üstlerinden ego tatmini yapmak için

2|0
    0|0
  • Neden öyle olduğunu sorgulamak yerine özgüvensizin daha çok üstüne giden bir toplumumuz var..

0|0
    0|0
  • Ezik ve kendine deger vermeyen insan olarak gorulurler cunku. Ki temelinde de kendine deger vermeme yatar zaten. Bir de sikici gorunebilirler onun da etkisi var.

0|0
    0|0
  • Salak insanların bakış acisi iste saygisizlar

0|0
    0|0
  • insanlar hayranlık duymayı sever mesela biçok insan hayranlığı aşk ile karıştırır özgüvensizlik de bunun tam zıttı itici bir his oluşturur bu yüzden bu insanlar sevilmez

0|0
    0|0
  • Kibir iste slk slk tripler hic haz etmem asagilayan insanlardan umursamamak lazim onlari umursayinca daha bir kabariyo onlar

0|0
    0|0
  • Bir bilsem ! Çok yersiz bir yadırgama bu oysaki. Herkes kendine güvenmekle yukümlü değil. 😏

0|0
    0|0
  • Kendileri öyle olmasıni sağlıyorlar

0|0
    0|0
  • nası olsa bir şey yapamaz bu bana diyolar

0|0
    0|0
  • sen bir işe başlamadan önce ben bunu yaparım ederim demiyosan o işte başarılı olamazsın çünkü aşağılamak değil de saf dışı bırakmak oluyo burada

0|0
    0|0
  • kendine güveni olmayana biz nasıl güvenelim 😎

0|0
    0|0
  • İnsanlar değişik çünkü

0|0
    0|0
Yükleniyor...