Biri kapınıza gelse kalacak yerim yok dese içeri alır mısınız?

Eve alıp evinizde yatırır mısınız? Cidden samimi olun.

1|0
29|65

En İyi Erkek Görüşü

• önce tipine bakarım. Gerçekten muhtaç olduğun hissedersem evime alırım..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Taniyip güvendiğim biriyse alırım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 64

• Abi insan korkar alsa da. bir bakarsın tipine hırsıza psikopata benziyor mu diye. Sorunun ne olduğunu sorarsın. Almak insanlık olarak algılanmamalı çünkü bu zamanda birisine güvenmek zor. Belki gerçekten ihtiyacı vardır sığınmaya, belki de hırsızdır ya da size zarar verecektir. O an başımıza geldiğinde genel olarak konuşmayayım ama bir çoğumuz hayır der heralde. Ve o muhtaç kişi ben olsam hayır cevabını alsam pekte üzülmem çünkü ne olduğum belirsiz sonuçta.

0|0
    0|0
  • Nasıl biri olduğuna bağlı. Gerçekten açıkta kalmış ise götürür bir pansiyona yerlestiririm. Evime almam

0|0
    0|0
  • Hayır, ama samimiyetine inandıysam kalabileceği ucuz bir pansiyona/hostele girmesine yetecek para veririm 15-30 lira arası bir şey bu da.

0|0
    0|0
  • kabul ederimde cem yılmazın şu düşüncesi de aklımdan geçmez değil hani https://www.youtube.com/watch?v=PmQPT34_8MA

0|1
    0|0
  • Hayır. Kendimi onun yerine koyarım. Benim kalacak bir yerim olmasaydı gidip kimsenin kapısını çalıp ''Kalacak yerim yok, kalabilir miyim?'' demezdim. Denmemeli de zaten.

0|0
    0|0
  • Veririm bir 500 TL o zaman kadar başının çaresine bakabilir ama bu devirde insanlara güvenilmiyor güvenirsem yatırırım :D

0|0
    0|0
  • Hiç bilmiyorum. O anki onun yaklaşımına bakarım ona göre karar veririm. Şu ana kadar gözlemlediğim kadarıyla çoğunlukla olumsuz olur.

0|0
    0|0
  • Kız olursa alırım çünkü kız birşey yapmaya kalksa bile durdurabilirim ama şimdi erkek oldu mu sıkıntı

0|0
    0|0
  • Basınıza gelmedi dimi ? Dinine cok baglı olan asırısı biri alır eve bende baglıyım ama simdi karsısı belki sapık kotu biri nereden bilelim? Neyse Allah büyük eğer dediği doguysa bizde onun gibi olurum der alırdım herhalde içeri.

0|0
    0|0
  • gelen kişi benimle görüşebilse misafir hanede kalmasını söylerdim ama benden önce güvenlikle karşılaşacağından bence hiç teklif bile etmezdi çünkü cevap belli

0|0
    0|0
  • Erkekler erkek almaz, çok samimi arkadaşı değilse. Kadınlarda erkek almaz. Sanırım erkekler hep sokakta kalacak :(

1|0
    0|0
  • Pat diye alinmaz tabi. hissederim. az cok samimiyetini

0|0
    0|0
  • Pek güvenemem

0|0
    0|0
  • Gel yat

0|0
    0|0
  • Napalim

0|0
    0|0
  • Almam

0|0
    0|0
  • Hava kararınca sokağa çıkılamaycak kdr tehlikeli yerleri var bu memleketin sence böyle birini eve almak ne derece mantık

0|0
    0|0
  • Yatirilir ama bir bakarim durumuna once ondan sonra
    İnsanlarin yuz ifadelerinden her seyini anlayabilirsiniz
    Eger dedigi gibiyse evimde misafirim olur

0|0
    0|0
  • guzel kizsa alirim belki

0|0
    1|0
  • Oldu bide koynuma alayım.😄

0|0
    0|0
  • 3 kere yaptım 3 undede soydular beni daha tecavüz etseler almam eve boşuna dememişler acıma yetime döner koyar popona diye 😎

0|0
    0|0
  • Almam sit tir git sokakta yat derim

0|0
    0|0
  • Hayirlisi der kapatirim kapiyi.

0|0
    0|0
  • Benim kültürümde misafir baş tacıdır tabi evli olduğum için sorun olmaz eşli bay bayan .. Misafire yatmadığımız yatağımızı sereriz bizde böyledir böylede olacak

0|0
    0|0
  • Yatiririm usta ben oyle gordum

0|0
    0|0
  • almam

0|0
    0|0
  • Ben bile zaman zaman banklarda uyurum gitsin oda bankta uyusun

0|0
    0|0
  • Bu zamanda sanmıyorm çok zor güvenmek

0|0
    0|0
  • ev boş tek yaşıyorum buyursun

0|0
    0|0
  • Bayan ise alırım yoksa almam 😀 çok güzel misafire perverlik yaparım

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    34

6 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 28

Yükleniyor...