Ablasi olanlar bakabilirmi?

Ablamla aramizda 3 yas var zamaninda cok hata yapti babam onu affetti elinden gelen imkani verdi uniye disari yollamadi cunku o sira yaptigi seyler guvenini kirmisti okula gonderdigine sukretmeli yani hala okuyor 5 yil oldu 2 yillik bolumu sira bana geldi sehir disina gidicem kiskancliktan cok kotu seyler yapiyor anneme olur olmaz seyler soylemis hepsi anlatilmiyo benim duzenli iliskim var seneye aileler tanisicak ablamsa gorustugu cocuk ondan sadece faydalaniyor uzun sure de evlenmez gibi daha cok uzerime gelmeye basladi sevgilimi anlatmis yok kiziniza sahip cikin ona her imkani verdini falan annem anlatinca sok oldum yuzume guluyo arkamdan demedigi kalmamis napmaliyim sizce soktayim yani insanin ablasi boyleyse bilmiyorum gercekten hersey anlatilmiyor daha neler var :(

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• ayy valla şu zamanda kardeşlik kalmadı diyr boşuna demiyorum ben gerçekten şok oldum ya konuşma onla belki anlar yaptıgı pisliği

0|0
    0|0
    • 2ay

Konusmuyorum duydugumdan beri kuyruk acin ne senin falan diyo takiliyo daha

• 2ay

yuh yaa bosver devam rt böyle cevap verme

Erkekler Ne Diyor 2

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• oha ablaya bak nekadar fesat ya

1|0
    0|0
    • 2ay

Allah dusman basina vermesin

• 2ay

Amiin, ablanla konus ve anlat durumu, neden boyle yapiosun dye

• 2ay

İnsan olsa konusurum yani kac yasina geldi hala boyle napicagimi sasiriyorum gider ayak olay cikmasin diye susuyorum

• psikolojisi gitmiş.. kendi mutsuz, sen mutlusun diye kıskanıyor seni..

0|0
    0|0
  • Olmaz olsun öyle abla ya ne insanlar varmis ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...