Türkiyede erkek olmak?

Arkadaşlar Türkiyede erkek olmak neden bu kadar zor bir karşı cinse merhaba desen direkman yanlış anlıyor sanki sarkıntılık yapmak icin yazıyorum ben ona niye buradaki kızlar kendini bulunmaz hint kumaşı gibi hissediyor. Avrupada da 1 yıl yaşadım hiç boyle tavırla karşılaşmadım neden burda böyle bir zihniyet var?

Güncellemeler:
2ay bazı arkadaşlar erkekler şöyle erkek böyle demişler ben o tarz erkeklerden bahsetmedim zaten benim bahsettigim erkekler üniversite okuyan veya okumayan kendi halinde çalışan sakin efendi çocuklar sırf altında saglam arabası yok diye veya elinde tesbihle gezip dayı dayı gezmiyor diye bir takım kızlar tarafından hor görülüyor benim bahsettigim olay bu.

0|0
5|15

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Damacanaya ordege tecavuz edecek sapiklar oldugu surece biz boyle olmaya devam edecegiz ustaaa nefes alsin yeterku mantigiyla yaklasiyorlarr o zamanda kizlarin bir taraflari kalkiyorr

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• '' buradaki kızlar kendini bulunmaz hint kumaşı gibi hissediyor'' cümleni ;
    '' buradaki erkekler kendini johny sins gibi hissediyor '' olarak değiştirmek istiyorum.

0|0
    0|0
    • 2ay

mantıklı düşünüp de yorum yazsana bir direk bel altını düşünüyosun ergen oldugunu hemen belli ettin.

• 2ay

Anladım. Seni tarif etmişim ondan hırçınlaştın.

• Üzgünüm ama bunun sebebi erkeklerdir. Açıklaması yok. Sen olmayabilirsin ama genel olarak bayanları bu şekilde erkekler yapar. Bence.

0|0
    0|0
  • Erkeklerin çoğu sapık olduğu için kızların da çoğu önyargılı

2|0
    0|1
  • kadın olmak zor ama

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 14

• Toplum olarak biz kafayı yemiş haldeyiz.

1|1
    0|0
  • Erkek zihniyeti de kadin zihniyeti de bozuk ondan

0|1
    0|0
  • kızlar erkekler yüzünden diyo ama yakışıklı uzun gördüler mi direk yataklarına bile girmek istyolar. yakışıklı piççin teki gelse merhaba dese iki büklüm olur yatak hayali kurar bu kezolar. Türk kızları çirkine namuslu yakışıklıya o. ospu

0|0
    0|0
  • Ulkedeki kizlar durduk yere boyle olmadilar ki yolda yurursun erkek gorunumlu yawsaklar okuz gibi bakar laf atar dolmusa biner taciz edilir dolmusa biner dolmus soforu kiza tecavuz eder bu da yetmezmis gibi tecevuz ettikten sonra öldurur cesedini yakar. Soyle bu kizlar erkeklere nasil guvensin.

0|0
    2|0
    • 2ay

Ya nebicim konusuyosun sen ya. Eksileyin kızlar

• 2ay

Iyilikte yaramiyor banane ya ne haliniz varsa gorun daha da bisey demem anlayisiniz kit

• 2ay

@Good-girlll

• Olur mu ya Türkiye' de erkek paşa. Yediğim önümde yemediğim arkamda. Bişey yapsam erkek çocuğu yapar o diyorlar. bir kızlar bakmıyo diye hayat zor mu olcak. Türkiye' de hayat kızlara zor bakma sen.

1|0
    0|1
  • Ruh hastası manyaklar çünkü

0|1
    0|0
  • Bizim kızlar böyle kardeş yapacak bir şey yok

0|0
    0|0
  • Avrupada kal sen de rahatla ülkemiz de

0|0
    0|1
  • Çok değer veriyoruz kanka altından hızlı yükseldiler :D

0|0
    0|0
  • O zaman bırak onlar merhaba desin

0|0
    0|0
  • Haklısın kanka haklısın

0|0
    0|0
  • Yanlış ortamlarda diyorsundur bir bara falan git ya da taksime git 😜

0|0
    0|0
  • cok abaza var bilader

0|0
    0|0
  • konusmayan için zor değil görmezden geliyorum. benimle konusmak isteyen buyursun gelsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...