Şortlu Kadın Tekmeleyen Serbest Kalıyorsa, Karaçarşaflı Tekmeleyen?

Arkadaşlar biliyorsunuz haberlerde bir olay var. Genç ve güzel bir kadın hemşire şort giydiği için tekmelendi ve mükemmel adalet sistemimizi yöneten mükemmel savcılarımız bu psikopat, namus bekçisi, tipsiz caniyi kadınları hor gören açıklamalarına rağmen SERBEST BIRAKTI.

Peki ben de mesela uzun süredir kara çarşaflı ninjaları görünce saldırasım geliyordu. Şimdi otobüste birisine saldırsam uçan tekme atsam beni de serbest bırakırlar mı?

0|0
12|7

En İyi Kız Görüşü

• başta suriyeliler olmak üzere bu arap seviclerini yumruklamak lazm

0|1
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Senin de o o.. olan vatandaştan ne farkın olacak?
    Onun yerine gittiğin ortamlarda bir yerlerde açık kapalı fark etmez herhangi bir kadına karşı yapılan her türlü hakarete karşı çıkıp kendi adaletini kendin sağla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Birincisi ninja sensin, aynanın önünden çekil. Ikincisi de adam için yeniden yakalama kararı çıktı az gündemi takip et. Üçüncüsü umarım erkeksindir, çünkü bir kadının başka bir kadın hakkında 'Ninja, saldırı.' demesi çok acı.

0|0
    0|0
    • 2ay

Yakalanma kararı çıksa ne olacak. İlk yakalama sonrasında serbest bırakarak savcı hükümet ya da adaleti kim yönetiyorsa artık bir kadının hakkı konusunda ne kadar duyarsız olduğunu göstermiştir. Ben böyle bir adalet sistemine mi güveneceğim? Ayrıca emin ol sosyal medyada benim gibi kadın hakları savunucuları ortalığı karıştırmasaydı tekrar o adam tutuklanmazdı ve otobüslerde kadınlara tekme atmaya devam ederdi. Kim bilir belki bir gün sana çenenin alt kemiğine uçan tekme atar ve bilincini bir kaç saat kaybederdin tıpkı hemşireye olduğu gibi... belki o zaman neden bu kadar nefret ve kin dolu olduğumu anlardın.. ayrıca profil fotomu görebiliyorsan (görme sorunun yoksa) erkek olduğumu anlaman zor olmasa gerek.

• 2ay

Tipime hakaretin için saol. Bakmak zorunda değilsin. Dünyanın en çirkin adamı ünvanını alsam bile hatta hiç bir kadın bana bakmasa bile ben kadınların haklarını her zaman savunacağım.

• 2ay

Yanlış anladın. Tipine bir şey demedim, profil resmine bile bakmadım nereden bileyim tipini? Ben yorumun için merak uyandırmadı da bakmadım dedim. Kimsenin tipine veya fiziğine laf etmek haddime değil. Senim aksine, insanlara ninja gibi sıfatlar takıp dalga geçmiyorum yani.

• İkisinin de farkı yok. Hukukta adalet zaten yok.. biz onları vicdan hukukundan geçiriyoruz. Senin ne farkın var ondan. Namus bekçisi tipsiz cani olan sen olmuyor musun o zaman?

0|0
    0|0
  • Kara çarşaflıyı tekmeleyince sende o adamdan farksız mı olucan

0|0
    0|0
  • Kara çarşaflı ninjalar ya bak milletim ne kadar da yaratıcı sanatçı ruhlu

0|0
    0|0
  • Kalmazsın

0|0
    0|0
  • Sanmam

0|0
    0|0
  • Saçmalama isteyen istediğini giyer.

0|0
    0|0
  • Nasıl bir mantık ozaman o eleştirdiğini adamdan ne farkın kalıyor

0|0
    0|0
  • Ne saçma bakış açınız var olum ya

0|0
    0|0
  • Mesele şort çarşaf değil bir kadına şiddet uygulanması. Ve asıl kötü olan bunu açık kapalı diye ayrıştırmanız.

0|0
    0|0
    • 2ay

Bu ayrıştırmayı biz mi yapıyoruz yoksa adaleti yönetenler mi?

• 2ay

Medya ve adaleti yönetenler.

• Kara çarşaf destekcileri soruyu kaldırırlar. Vur hak ediyorlar gurursuz kadınlar.

0|0
    0|0
    • 2ay

İşte böyle kahpe düşüncelerde olduğunuz sürece bu ülkeden bir bok olmaz diye götünüzü yırtarsınız. İğrenç insanlarsınız insana şiddeti düşünen kendi düşüncesi hariç başka düşüncelere saygısı olmayan ve kin ve nefret besleyen insanlar umarım hakettiğinizi bulursunuz.

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 6

• Valla panpa, senin de eksik kalır yanın yok heralde 😂 Tamam sen serbest bırakılmazsın asla, ama anafikri verme tarzın pek hayra alamet değil

0|0
    0|0
  • Şort giyindiği için tekmelenen kadın mı? :) neyse... Kimbilir kardeşim ne yaptıda tekmeledi olay nasıl yansıdı...

0|0
    1|2
    • 2ay

Allah aşkına, otobüste bir insanı tekmelemen için ne yapmış olabilir? Bahsetsene biraz?

• 2ay

@fhate sözüm onlara sen niye atlıyorsun o halde :)

• 2ay

Ah.. mak ks yav. sak kelimesini kardeşim diye çevirmiş 😄

• Linç edilirsin

0|0
    0|0
  • Çarşaf ya da Şort kimsenin kimseye saldırmaya hakkı yok

0|0
    0|0
  • Burda serbest kalirsin da ahirette nabarlar kim bilir.. ikisine de saygi duymak zorunda insanlar

0|0
    0|0
  • Ooo olmaz keserler o eli ayağı :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...