Kapat

Çocukların İlk Yaptığı Şeyleri Ölümsüzleştirmek Adına Fotoğraf Çekmeyi Doğru Buluyor Musunuz?

İlk adımları, ilk konuşması, ilk okula başlangıcı başarıları kendi başına yaptığı her şeyi benim şimdi aklıma gelmedi bunlar tabi siz söylersiniz diye düşünüyorum. Tabi sosyal medya da paylaşmak falan demiyorum kendiniz için küçük bir hatıra niteliğinde ilklerini fotoğraflamayı doğru buluyor musunuz kısacası :) :)
@PamukluBattaniye, @E-Lewies @ruhhalimguzel @Veronikam
Dipnot : Çocuklara taktım iki gündür kusuruma bakmayınız :) Anlayışınız ve görüşleriniz için teşekkür ederim :)
Çocukların İlk Yaptığı Şeyleri Ölümsüzleştirmek Adına Fotoğraf Çekmeyi Doğru Buluyor Musunuz ? #pilavımıkaybettim #İlkanlarıölümsüzleştirmek #Eskifotoğraflar #Küçüktük

1|0
10|10

En İyi Kız Görüşü

• Çocukluğumdan çok fazla fotoğrafım var. Benim için güzel bir hatıra. Ama günümüzde artık fotoğraf çılgınlık haline geldi. Bir arkadaşımın iku yaşındaku bebeğine ait sadece bende neredeyse 1000 e yakın fotoğraf var. Annesi harici disklere falan sığdıramıyor. Şimdi ikinci çocuğu da oldu, o da aynı şekilde. On sene sonra o çocuklar fotoğraflarına bakarken bizim kendi fotoğraflarımıza bakarken olduğumuz kadar mutlu olmayacaklar orası bir gerçek. Minicik özel bir albüm olmasından yanayım ama kendim bile dakika dakika fotoğraflarım diye düşünüyorum. Çağımızın hastalığı anı ölümsüzleştirmek.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 9

Yükleniyor...