<:sectioi class=icontenr-wrappe" wth-side-bar" id=iconaineer-wrapper" < :sectioi-id=mmaincopluag" class=mmaincopluagv> < ? < <
<
  • /div>Facebook
  • /divTtwittek
  • << << > <
    << <
    strong>GüucelElemile:>> << <
    < <
    > <
    0>|>0><> <
  • <<> <
  • <>><>
    <
    < <
    >
  • >><> <
    <
  • 16><<
  • 7><>>
  • <>><<<> <
    En İyi Eerkk >Görüü>< <
      <
      <
      Abakbigain> > <
      ? hei 3%>> <<> << <<
      ? <<
      1<<< > <
      <1<|>0><> > <
      <0>|>0><>>
      > >
    • >><>><<>><
    • >
    >
    h2>En İyi Knız>Görüü>< <
      <
      <
      gGç"meknısoeo> > <
      ? hei 13%>> <<> << <<
      ? <<
      1<<< > <
      <1<|>0><> > <
      <0>|>0><>>
      > >
    • >><>><<>><
    • >
    >
    >>
    <<<>VideWrap"> > > < > > > > <
    > > > << > > > > > > <nMut > > > < > > > > > > <Unmutl > > > < > > > > > > <
    > > > << > > > << > <<> > > #mmai>VideWrap { > > > > heigh: 5020px > > > > {background nur('"http://images.kizlarsoruyor.com/ustcomhusejavtars/nocovle-"girn.png) noE rprea 0 50px > > > > {backgroun-rsien: 10% 5020px > > > > } > > > > .opinedv-vide-ctener{ > > > > z-indexn: 1000x > > > > } > > > > .-videCoonten { > > > > {background #fff; > > > > {paddin:150p 150p 50p 150px > > > > {ox-rsidin:-bordet > > > foon-family: Meeriwreaher', srifx > > > > {background#f4f4f4x > > > > heigh:720px > > > > {oordetfto:50p solid #bbbbbbx > > > > } > > > > .-videOutle {padding-bottom60px{background#bbbbbbx} > > > > .-videCoonten > foon-rsien: 70px > > colord #333x > > {paddin: 80p 0 0 320px > > {background nur("http://images.kizlarsoruyor.com/ustcomm-eda/-ic-hdrv-viden.pn) noE rprea 0 90px > > floah: lefsx > > widt: 4 10px > > } > > > > .-videCoonten p { > > > > margin0; foon-rsien140px floah:#righ;{paddingfto:70px > > } # coseeVide-btnv{ > > floah: #righ; > > -poistio: #elative; > > "display noie; > > iconten: ""; > > widt: 240px > > heigh: 240px > > {background -5830p -4060p noE rpreax > > {backgrouna/imagd nur("http://images.kizlarsoruyor.comCoonten//image/gag-spr itsn.pn)x > > {backgrounarsien: auto > > margigfto:: 10p; ;} #utlbtnsv{ > > floah: #righ; > > "display blocke > > margigfto::50px > > cuarso:poiInte; ;} .-videWrapppe {oordey:none ;}> > >> > > >

Erkekler Ne Diyor 15

• 1-Tehtid edildiğimde öncelikle kafamı kullanırım düşünmek için değil ama.. 2-telefondan tehtid edildiğimde adres veriririm kapatırım...
      3-sosyal medyadan tehtid edildiğimde karşımdakini çıldırtana kadar kızdırırım.. 😇

1|0
      0|0
    • tehdit ettiler hep yok evini bombalarım yok adreine gelir kemiklerini kırarım. bende dedim hadi gel yap.

1|0
      0|0
    • Sert karşılık veririm.

1|0
      0|0
    • oldu bir kaç kere ama çokta şeyime takmadım afedersin :D

1|0
      0|0
    • Öncelikle "tehtit" değil, "tehdit" ...
      Soruna gelecek olursak, tehdit edilecek bir durumla karşılaşmamak için doğru işlerin peşinde koşarım.
      Ama oldu da edildiysem de, canımı sıkanın canını sıkarım !

1|0
      0|0
    • En son beni tehtit edip küfür eden arkadaşımı polise şikayet ettim sen düşün :)

1|0
      0|0
    • tehdit evet edildim sonra o kişiyi çıktığı yere geri sktum

1|0
      0|0
    • çok tehdit edildim hemde çok hepsinede gülüp geçtim

1|0
      0|0
    • Edildim tehdit edeni dövdüm :D

1|0
      0|0
    • gerekeni yaparim bilirsin beni sen..

1|0
      0|0
    • çok özellikle sende aldım

1|0
      0|0
    • Hiç pabuç bırakmam yaptığı tehditi kaydeder savcılıkta karşısına çıkarırım. Taviz tavizi doğurur

1|0
      0|0
    • tehdit olmasın o :D :D tehtit osla duramazdın :D

1|0
      0|0
    • Allah'a şükür öyle birşey başıma gelmedi. Eger ki gelseydi tehdit eden kişi tehdit ettiğine PİŞMAN olurdu 😂😂👍

0|0
      0|0
    • edildim tırstım ama kendimi toparladım
      üstüne gittim pişman ettim

sen edildin mi?

1|0
      0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Annem tarafindan evet😄

1|0
      0|0
    • Üçüncü sinifta bitane kiz beni tehdit etmisti benden ufakti bide hep pesimde dolasiyodu filan sonra bana tokat atti😮 hahah simdi komik geliyo ama neyse daha sonra hocama sikayet ettim olay hal oldu bittii😊😊

1|0
      0|0
    • Belgeler mahkemeye veririm.

1|0
      0|0
    • Savcılığa gidip şikayet ettim

1|0
      0|0
    • kimse beni tehdit edemez döverim pişman ederim

1|0
      0|0
    • Sanal sx yaptigim kisiye artk yapmak istemiyorum demstm oda bni tehdit etmsti yapmassan facene yayarm hrkese mesaj atarm diye. O gun cok korkmustm aglamstm.

1|0
      0|0
    Yükleniyor...