Kapat

Ksdekiler sizlere soruyorum?

Sitede kızlar bir soru atıyor yorum yağmuru geliyor erkeklere gelince bir ya da iki yorum millet olarak cok mu abazayiz:)

0|0
3|12

En İyi Kız Görüşü

• Elımden geldıgınde herkese yardımcı olmaya calısıyorum ama bazı dangalaklar pişman ediyo

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• erkeklerede böyle zaaf verilmiş kadına karşı zaaf var

0|0
    0|0
    • Kadin gene kendini belli etmiyor

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 11

• Reklamlar gitsin diye herkese yazıyorum yeni üyeyim. Ama çokça kızlara yazdım cünkü çoğu kız erkeklere soruyor, çoğu erkekte kızlara soruyor 😊

0|1
    0|0
  • hemde çok

0|1
    0|0
  • Kızlar. mnın kokusunu pazarlamayı iyi beceriyo

0|1
    0|0
  • S: Çok mu çok abazayız
    C: evet

0|1
    0|0
  • Bir de kızların sorularına erkekler, erkeklerin sorularına kızlar daha çok yorum atıyor. Bu açıdan bakabildin mi?

0|0
    0|0
  • bu insanina gore degisiyor bence. ben sorunun kalitesine bakiyorum guzel soruysa cevaplarim. hic demedim aaa kiz cevap vereyim diye.

0|0
    0|0
    • Herkes senin gibi dusunseydi bu soruya ihtiyaç kalmazdı

• Milletce en buyuk problemimiz bu ya doyumsuzluk 😁
    Ve saygi
    Sirf bu saydigim iki ozellik gerceklesse venuse uzay araci gondermessek namerdim 😂😂

0|0
    0|0
  • Abazalıktan başka ne olcak ulan bir fake kız hesabı açtım trolleyim mılleti diye 30 a yakın mesaj geldi sdfdsf resim yok bişi yok birde :D:D:D

0|0
    0|0
  • hemde nasil...

0|0
    0|0
  • clash of clansta bile ismimi xxxCanSUxxx yaptığımı biliyorum ne diyosun sen sjsdhsh:D

0|0
    0|0
    • Adam haklı beyler dağılın

• Abaza değilde meraklı desek daha doğru olur karşı cinsin düşüncelerini merek etmek doğal bir şey.

0|0
    0|0
Yükleniyor...