İzmir'de kadına şiddet, bunların sonu ne zaman gelecek?

Bornova'da atanamayan bir öğretmen yolda kendisine tanışabilir miyiz diye soran bir hanzodan reddettiği için dayak yedi. http://www.cnnturk.com/turkiye/atama-bekleyen-kadin-ogretmen-sokak-ortasinda-dovuldu #nerimanöğretmenesesol

0|1
6|21

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• eğitimsizlik ve gerizekalılık. bunlar gibilere caydırıcı cezalar olsa bu kadar kolay üremezlerdi. hamam böcekleri gibiler.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Sadece bir iddia. Her hangi bir gerçekliği yok, ne malum ruh hastası bir şizofren olmadığı?

Aha bu kadın kocasının kendisini dövdüğüni iddia ederek dava açıyor, bu kayıtlar sayesinde tonla tazminat alıyor kocası. Öyle her okuduğunuza inanmayın.

https://www.youtube.com/watch?v=RVy92pXKBh8

0|0
    1|0
  • Erkekler bazen reddedilmeyi terk edilmeyi hazmedemiyorlar asil kayak burada basliyor siddet boyle gelisiyor aslind tum erkeklere zorunlu egitimler psikolojik yildirici dersler verilmeli öfke kontrolu kadinlara karsi anlayis pazi durumlar karsisinda pasiflesticili egitimler

0|0
    0|0
  • Şiddet erkeğe özgü bir durum değil. Öncelikle bu konu da uzlaşalım.

0|0
    2|0
    • 2ay

erkeğe özgü diyen yok zaten. ama caydırıcı ceza olmayınca böyle hanzolar çoğalmaya başladı.

• 2ay

Kimi kime şikayet edeceksin? Baş döven devlet baba varken tepemizde. Şiddetin kaynağı en tepelerde. Evde ebeveyn, okulda öğretmen, askerde komutan, karakolda memur dayağı..

• bir kadina degil siddetin her turlusu kotu cezalarin yaptirimlari daha agir olursa olur boyle yazmakla inanin bir yere varilmaz hatta su bile aklima geliyor haberler yazilanlar oyle cogaldiki insanlar normal biseymis gibi daha cok siddete yoneltiliyor

0|0
    0|0
  • insanlığı ve insanı insan olduğu için sevilmesi gerektiğini öğretmeden dini öğretmeye çalışan sistemin suçu bu. ne ilk nede son olacak bu olaylar.

0|0
    0|0
  • hər gördüğü kadını kızı fahişə zanneden o çocukları analarına kız kardeşlerinde aynısını yapsınlar inşallah

0|0
    0|0
  • odun çok gerçekten

0|0
    0|0
  • Gelmeyecek çok zor birincisi toplumdan alınan egitim erkek çocuklarının çocukluktan itibaren herseyı yapabilme hakkı tanınması vs vs vs aile içindeki eğitim değişmeden zor be abi.

0|0
    0|0
  • Memlekettin gerçekten de çivisi çıkmış varya. Ben kız rahatsız olmasın diye arkasında bile gitmiyor koşup önüne geçiyorum şu hanzonun yaptığına bak.

0|0
    0|0
  • Bitmez.

0|0
    0|0
  • Kadına şiddet, erkeğe şiddet aynı şey. Kendisinden fiziksel anlamda güçsüz birine el kaldırıyorsa korkaktır. Cesareti varsa çıkar adalet karşısına.

0|0
    0|0
    • 2ay

adalet yok. bunlar hep serbest kalacak.

• Bu mk devleti hükümeti boyle o. c larini salarsa normal daha okuyacagin izleyecegin haber cok anasini avradni skim ben bu adaletin

0|0
    0|0
  • kadına kalkan tüm eller kırılsın

0|0
    0|0
  • Ya biz sevmeye bulamıyoruz bulunca kıyamıyoruz, elin piçi nasıl vuruyor anlamıyorum.

0|0
    0|0
  • boyle o*rspu cocukları var oldukca biz daha cok duyarz hepsinbir yere topluyup atese vercen ateşee

0|0
    0|0
  • Şakaa gibi ya

0|0
    0|0
  • Bu kadar da olmzki dağdan inmiş heemn evet dicekler

0|0
    0|0
  • Hic bilemiyorum hic...

0|0
    0|0
  • k. rtleri sokağa salarsanız böyle olur.

1|1
    1|0
  • Öğretmen olduğu nıye teshir edilmişti öbürü hanzo degil tam bacım çocuğuda. Keske bayan deseymiş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bu tip haberlerde erkeklerden birkaçı istisnasız bir biçimde '' erkek olduğum için utanıyorum '' der. Sonra sosyal medyada kız taciz eder.
    Özgecan Arslan için yapılan bir hashtagte kızlar tacizlerini anlatıyordu. Biz kızınki kanımı dondurdu. Tweet'i yazan kız onu taciz eden adamı , Özgecan Arslan için yapılan yürüyüşte görmüş.
    İnandırıcı değilsiniz beyler. Ama gün gelir bir gün kız kardeşiniz şiddete veya tacize uğran , sevgiliniz uğrar , anneniz uğrar o zaman ciddi olursunuz.

0|0
    0|1
  • Hay mk hanzosu ya.

0|0
    0|0
  • Yok artık

0|0
    0|0
  • Bu olaylar İzmir'e bile bulaştıysa hepimize geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • Ne zaman tükenicek bunlar cidden ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...