Ya gençler şu an şu dakika?

Dogdugunuzda hastanede karistiginizi ogrenseniz ve gercek ailenizi bulma imkaniniz da olsa napardiniz yani ailenizi arayip bulup onlarla mi yasamak isterdiniz ki bu durumda Şu an ki ailenizde gercek cocuguna kavusmus olacak yoksa hicbisey yokmus gibi hayatiniza devam mi edersiniz?

0|0
12|19

En İyi Erkek Görüşü

• gerçek ailemi ararım eğer çok zenginlerse açılın anne baba ben geldim :ASDAs

2|1
    1|1

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• Keşke öyle olsam ya şu allahın belası bulgur pilavından başka yemek yapmayı bilmeyen cahil anam asker yeşili donu kaybolunca beni her gün ayakkabı çekeceğiyle döven kanser babam olmasaydı ya ne var şöyle adnan kahvecinin kayıp oğlu olsaydım hayal ya beni arayıp bulsa koşarak ona sarılsam otofobillerinin içine girsem kedi gibi arkaya kıvrılıp hemen onu bulmanın verdiği güven duygusu ile kıvrılıp uyuyomuş numarası yapıp bana sarar ceketini örtse diye üç kağıt yapsam gerçek aslan babama sonra beni 25 senedir büyüten bu itlere de tazminat davası açıp boklu donlarına kadar alsak hayal.

0|0
    2|2
  • Devam :)

1|0
    0|0
  • Ooo mevzuya gel araştırırdım tabi bir göreyim iki aileyide sonra birini seçerim artık eheheh

0|0
    0|0
  • Olursa düşünürüz. Her şeye kafa yorarsak yandık...

1|0
    0|0
  • Vallahi bilemedim

0|0
    0|0
  • aslında diğer ailem daha zenginse neden olmasın 😄

0|1
    0|0
  • Boyle devam ederim

0|0
    0|0
  • öyle bişi olsa anam babam coktan gercek ailemi bulup beni itelerlerdi onlara bana bir seçenek sunmazlardı

0|0
    0|0
  • Müge Anlı mı izledin kız :D

0|0
    0|0
  • bunu inanilmaz cok isterdim en azindan hayatima bir renk girerdi

0|0
    0|0
  • Devam aga

0|0
    0|0
  • Hiç uğraşamam.1 bardak soğuk su içer hayatıma kaldığım yerden devam ederim 😂

0|0
    0|0
  • Hiç bişey yokmuş gibi devam ederim

0|0
    0|0
  • Hiçbirşey yokmuş gibi devam

0|0
    0|0
  • Gerçekler acı olsada gerçeğin peşinden giderdim. Zaten dünya yalan tek gerçeğim olsun isterdim

0|0
    0|0
  • Hic ugrasamam

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 11

• Devam ederim.

1|0
    0|0
  • Şuanki ailenle her ne kadar mutlu olsan da insanın içinde hep bir şüphe olurdu acaba beni doğuran kişi kim diye sırf bu yüzden araştırırdım ama beni bu yaşıma kadar getiren insanlara da tabii ki sırtımı dönmezdim

0|0
    0|0
  • Gerçek ailemi bulsam bile yaşayamam onlarla

1|0
    0|0
    • 2ay

Bende oyle dusundum yani dusunsene yasadigin yillari birakip baskasi gibi davranmaya mecburmussun gibi

• 2ay

Aynen ve ne kadar zorlasamda rahat edemem mesela şu an annemle özel şeyler konuşabiliyorum ama onunla konuşamazdım hep bir soğukluk olurdu illaki

• 2ay

Katılıyorum

• Umarim bu durumu yasamiyosundr

0|0
    0|1
  • gercek ailemi kesinlikle bulmak isterim. Simdiki ailemin bu durumdan bir bilgileri olup olmadigini ogrenirim. Yani benden sakladilar mi yoksa ogrenince mi bana geldiler?

0|0
    0|0
  • Aramazdim sanırım

0|0
    0|0
  • Bir şey hissetmem, sabah uyanınca düşünürüm

0|0
    0|0
  • 2. si

0|0
    0|0
  • O senaryolar filmlerde olur. Siz ''normal'' insanlarsınız. Çok zorlamayın hayal gücünüzü.

0|0
    0|0
  • Hayata decam karmaşıklığı sevmem 😏

0|0
    0|0
  • Bulurdum ben ya duramam meraktan

0|0
    0|0
Yükleniyor...