'KANKA' HİTAP KELİMESİ SİZCE DE ÇOK SAMİMİYETSİZ DEĞİL Mİ?

Bu kanka'yı günlük dilimize hangi samimiyetsiz yerleştirdiyse Allah onun belasını versin.. Ne pis bir kelimedir ya kullanan insanı da samimiyetsizleştiriyor ki genelde samimiyetsiz tipler kullanıyor.. Kardeşe biladere kanka denmeye başladı o kanka diyenlerin hepsi puşt çıktı haksızmıyım?

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• Kanka diyen bir kız arkadaşım var sadece işi düştüğünde arar...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bir o kadar da saçma.

0|2
    0|0
  • 2 arkadasim var. sadece onlara kullaniylrum. ikisinin de agzindan dusmedigi icin biraz zorunluluk oldu ama normalde ben de hic hoslanmiyorum.

0|1
    0|0
  • Herkesin agzinda ama

0|0
    0|0
  • Kanka kelimesi olmasa cümleye başlayamıyorum sen neyden bahsediyorsun

0|0
    0|2
  • ya sacmalama kanka sana friendzone olayi koymus herhalde

0|0
    0|1
    • 2ay

friendzone olayı yok.. karşı cinsin bu kelimeyi demesi ayrı bir itici de zaten ben benle dost geçinen hemcinslerime diyorum.. Adamla oturmuşuz dostumuzdur diye hasbihal ediyoz kanka da kanka 5 kelimenin 2 si kanka. Sonra bir düşündüm ki kanka ayağı harbi **t ayağı..

• Bacanak mı diyelim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben sanalda kanka lafını klavyemden eksik etmem ama reel de kullanmam. Yerine göre aslında samimi gelebiliyor karşındakine la oğlum demek ya da kendinden 3 4 yaş büyük birine abi dememek yine 3 4 yaş küçüğe kardeş dememekten iyidir bence. Yine sanalda gözlemlerime göre yapacağın yorum biraz espri içeriyorsa olaya kanka diye girdiğinde karşında ki seni anlıyor kanka diye girmediğinde anlamıyor bence tabi.

0|0
    0|0
  • Belki ajsj

0|0
    0|0
  • Kanki diyorum ben.

0|0
    0|0
  • sıradan cümleler kullanmıyorum.^^

0|0
    0|0
  • Nefret ederim o kelimeden. Kim olursa olsun eski ya da yeni bir arkadaş kullandığı anda uyarıyorum. Küfür gibi geliyor

0|2
    0|0
Yükleniyor...