Başlangıçları yapamıyorum?

Ya ben aslında çok tatlı, sevecen ama soğuk bir insanım. Biriyle ilk tanıştığımda hep soğuk bulurlar beni sonra samimileşince de hep ben seni çok burnu havada sanmıştım ama öyle değilmişsin falan denilir. Zaten hepimizin başına gelmiştir bu durum. Ama sorun bir kişiyle tanışmak değil ben yeni bir ortama girince çok garip oluyorum. Üniversiteye başlarken de bu böyleydi liseye başlarken de. hep bir bocalama oluyo kendimi tam tanıtamadığım için hep yanlış arkadaşlarım oluyor. Siz yeni bir ortama girince nasıl oluyorsunuz? Ben adapte olamıyorum. Farklı ortamlardan iki arkadaşım bir araya gelse beni anlatsa birbirini tutmaz, aynı kişiden mi bahsediyoruz derler. Mesela ben kibar davransam saf bu diye kullanmaya çalışırlar, sert dursam kaçarlar, kendim olsam asla cesaret edip konuşamazlar benle çünkü ilk bakışta soğuk nevale gibiyim. Aynı durumu yaşayan var mı? :(

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ben ama canın yansın istemiyorsan boş ver soğuk nevale desin geçsinler. Hem bizim ilk tanışmada soğuk nevale olmamız iyi neden dersen. Tanımaya değmeyecek insanları hemn eliyoruz geriye de bizi tanımak çözmek için çaba harcayan insanlar kalıyor ki zaten gerçek arkadaşlarımızda dostlarımmız da onlar oluyorlar. Yani biz soğuk nevaleler işi biliyoruzz :D

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bende ilk başta suratsızın tekiyim.

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben girdiğim ortamlarda hep mesafeli dururum. Ta ki ortamdaki şahıslar hakkında bir yargı oluşuncaya kadar.

0|0
    0|0
  • Yanlız değilsin

0|0
    0|0
  • Kendimi okudum resmen :) :)

0|1
    0|0
  • sen asosyal birisin dimi?

0|0
    0|0
  • Akışına bırak, rahat ol ve gerisini boş ver.

0|0
    0|0
  • Sigara ve alkolden oluyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Canım bunun asosyallikle ilgisi yok aslında, kendini yakın hissettiğin kişilerle beraberken daha rahat davranırsın. Diğer türlü herkesle aynı olmak bence daha seviyesizlik geliyor bana...

0|0
    0|0
  • Nasılsan öyle davran bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...