Üniversitede yanlız olmak nasıl bir duygu?

3. senem oldu 1 tane kız arkadaşım olmadı daha özgüven eksiklğinden. Asosyal gibi takılıyorum. Ve hayatım boyunca hiç ilişkiye girmedim 22 yaşıma geldim cidden kafayı bozdum hemde çoooook bozdum ne olacak benim sonum...

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Üniversite hayatım boyunca yalnızdım bundan da rahatsız değildim. Çok inektim o zamanlar ama iyiki de olmamış...

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yaşim 31. 4 sene unv okudum. bu yaşa geldim daha kimseye dokunmadım. helalimi bekliyorum. olmasada olur. harama bulaştirmasın Allah..

2|0
    0|0
    • 2ay

Saygı ve sevgi çerçevesi daha önemli herkes ilişkiye takılmış.

• 2ay

Sevdir kendini o zaman.. arkadaşların arasına karış, güleryüzlü ol.. oradaki herkes gibi olursan.. illa birileri seni bulur zaten.

Kızlar Ne Diyor 2

• Geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • iliskiye girme
    bakireyiz bakir istiyoruz! !!

0|0
    0|0
    • 2ay

Bekaretin önemi var ama benim gözümde sevgi onun önüne geçer. Ama sevilmek herkesin hakkı be

• 2ay

sevilmek herkesin hakkı tabiki oda ölür

• 2ay

olur

Erkekler Ne Diyor 4

• Aslında çok basit. Kafayı bu duruma takmaman lazım. Olmamış olabilir, bu dönemler psikolojin de çok normal olmayabilir ama bundan sonra böyle olacak diye bir şey yok. Bu yüzden değişmeye bak. Karşındakiler de insan, asosyal olma. Kendini zorla, kabuğundan ve konfor alanından çık ve biraz olsun değiş. Emin ol çok daha mutlu olacaksın.

0|0
    0|0
  • insanoğlu sabrı ile sınanır her zaman sabırlı ol arkadaşım evlilik öncesi ilişki haramdır...

0|0
    0|0
    • 2ay

Abi ilişki bir tarafa sevilmek herkesin hakkı

• 2ay

Görüşün için teşekkür ederim bunu değerlendireceğim.

• 2ay

rica ederim arkadaşım

• Aşağılık kompleksiniz olabilir.

0|0
    0|0
  • Asosyal gibi takılırsan olmaz tabi. Arkadaşlarınla dışarı çık, yeni insanlarla tanış olacaktır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...