Ölmeyeceğini düşünen var mı?

Ölmeyeceğini düşünen var mı?

0|0
7|36

En İyi Erkek Görüşü

• Valla 62 yaşınca bir abim var (ben ona dede diyorum) dün konuşuyoruz öyle arkadaşlarla birisi çıkıp dedi ki sende erkan abin gibi olacaksın yalnızlıktan öleceksin dedi. Allah korusun onun gibi olmiyim dedim. Buda döndü gayet ciddi ve nefret dolu bir ses tonuyla inşallah 50 yaşına geldiğinde kapımı çalar ve abi biz birlikte yaşayalım mı dersin. Bak o zaman sana ne sert koşullar sunacağım dedi. Galiba kendini ölümsüz falan sanıyor pzvnq. Abi dedim ben o yaşıma geldiğim de senin mezar taşını bile bulamayız manyak

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 35

• Hep aklıma gelir bu, bir gün öleceksin derim kendime hep kızarım ne yapıyorsun sen diye ölüm ani oluyor maalesef haber vermiyor..
    .
    Aslında bizler ölümü birisi öldüğünde hatırlıyoruz şöyle 1 2 gün ölüm sessizliği oluyor daha sonra yine aynı şekilde devam ediyoruz... Ölmeyecekmiş gibi yaşıyoruz...

Bir bakmışsın aniden ölümün pencesine yakalanıvermişsin hiç haberin olmadan farketmeden sessiz ve derinden gelivermiş ölümün dile yok ben geldim diye bağırmaz gelir ve anlarsın artık gelmiştir...

Sonra mı?
    Sonra keşke diyorsun, yaşadıklarına pişmansın, yaşayamadıklarına da pişmansın, yaptıklarına pişmansın yapamadıklarına da yani kısaca bir pişmanlık silsilesi...

Halbuki ölüme hiçte hazır değildik öyle değil mi?

İyi geceler efendim her daim hazır olmamız dileğiyle...

0|0
    0|0
  • Ben ölürsem kurban kesicem.

0|0
    0|0
  • Ya dimi o kadar çapala oku iş sahibi olmaya çalış evlilik işleri askerliği yap direkten dön bir bakalım önce sonra evlilik bir araba kazası ya da kalp krizi küt ne oldu onca çaba mal sahibi mülk sahibi hani bunun ilk sahibi cengizhan denedi ölümsüzlüğü aradı o bile bir tarafını kurtaramadı bütün kutsal kitaplarda yazar her canlı bir gün ölümü tadacak

0|0
    0|0
  • Her canlı ölümü tadacaktır. Ayrıca ölüm sadece bir başlangıçtır. Öleceğimi her gün düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Şimdi öyle geliyor dünya hayatı çok tatlı hiç ölmeyecekmiş gibi hissediyo insan ahireti unutuyo ama öyle değil işte her canlı bir gün ölümü tadacak diyor rabbimiz bizde günü geldiğinde son nefesimizi verecez

0|0
    0|0
  • karbon fıberım ben

0|0
    0|0
  • Yok illuminati

0|0
    0|0
  • Düşünmek yetmiyor uygulamak gerek

0|0
    0|0
  • ben ölmem en fazla bedenim çürür

0|0
    0|0
  • Böyle sorular soruluyor sonra türkiye niye geri kaldı :D

0|1
    0|0
  • Ben cornetto nun çikolatasına geldim galiba

0|0
    0|0
  • Aha bu illuminatici ölümsüzlüğü bulmuş

0|0
    0|0
  • gercekten bu kadar salak bır ınsan var mı. olabılırmı. ya da sorundan emınmısın:)

0|0
    0|0
  • Zaten ölücez

0|0
    0|0
  • ölümün 1dk sonra gelmeyeceğini garanti edebilecek olan var mı?

0|0
    0|0
  • Öleceği ana kadar herkes ölmeyeceğini düşünür

0|0
    0|0
  • Soruya gel ;)

0|0
    0|0
  • olmicem yeniden dogucam ama farklı bir alemde

0|0
    0|0
  • Her an ölebilirim

0|0
    0|0
  • Yoktur heralde :D

0|0
    0|0
  • yoktur :D

0|0
    0|0
  • Herkes öyle yaşamıyor mu zaten

0|0
    0|0
  • ölmek değil de o pamuk olayı varya offff

0|0
    0|0
  • Dusunmuyorum

0|0
    0|0
  • ölen bizden değildir

0|0
    0|0
  • Allah düşündürmesin onu

0|0
    0|0
  • Saçma :D

0|0
    0|0
  • Kazık çaktım

0|0
    0|0
  • var mı öyle canım :D

0|0
    0|0
  • Kimse ölmek için genç değildir. Elbet öleceğiz.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...