Eğer bir film çekecek olsanız konusu ne olurdu. Ne hakkında film yapardınız? Tekrar tekrar sordurtmayın adama, adam akıllı cevaplar verin :D :D

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Kadınlar şehri.. Sadece kadınların yaşadığı bir şehir. Bu şehirde bir tane erkek bile yok. Kısacası huzur.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 4

• dram cekerrim caresizligin konu oldugu

0|1
    0|0
  • Bilimkurgu olurdu İnceptionvari bir film çekerdim sanırım Rüyalar veya paralel evrenler ile alakalı.

0|0
    0|0
  • islam öncesi Türk orta çağ savaş konulu bir film filmde anadolu çomarlarını oynatmazdık kırgız kazakları özbekleri oynatırdım

0|0
    0|0
    • 2ay

Anadolu çomarı diyen ağzını s*kiyim

• 2ay

ulan kazakistan Türkiyeden nefret ediyor ne muhtacı bana bir haber göstersene kazakistan Türkiyeden şunu bunu istedi diye ekonmimizde askeri gücümüzde yerimizde en güçlü Türk ülkesi biziz (hemen atlama Türkiye diye halkı yöneticileri Türk değil ) ve unutmadan ben 54 kuşak atamı tanırım yani benim atalarım dininden hiç bir zaman dönmediler ve zaten kiminle tartışsam alay etsem Türk değil diye hemen Türkmeniz diyor :D :D o Tengristler senin ataların değildi kaybol şimdi anadolu çomarı

• 2ay

O Anadolu çomarı senin ananı s*ksinde anan aynı bana benzeyen bir kardeş dünyaya getirsin o zaman alay edebiliyon mu görelim seni a. qodumun Kazakistanlısı. S*ktimin bebesi Tayyip baba bütün alemi öttürdüğünde köpek gibi dolanacaanız g*tümüzde :D

• filmin adı ne

0|0
    0|0
Yükleniyor...