Restaurant' taki bu görüntü sizi rahatsız eder mi?

Restaurant' taki bu görüntü sizi rahatsız eder mi?
Restaurant' taki bu görüntü sizi rahatsız eder mi ?

0|0
2650

En İyi Kız Görüşü

• Rahatsız etmez. Çünkü bu fotoğraf doğa. Yavrusunu emzirmek için saklanan, bunun ahlaksızlık olduğunu düşünen bir hayvan görüyor muyuz? Göremeyiz çünkü doğada böyle bir şey yok. Öyleyse yavrusunu besleyen bir kadına karşı hoşgörülü olmalıyız.

1|1
    0|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 49

• Beni etmez, bakmam bile, ama bu yobaz toplum içinde böyle bir şey yapmak çok tehlikeli olabilir kadın ve çocuğu için.

Sadece şort giydiği için tekme yiyor bu ülkede insanlar...

2|1
    0|3
  • Görsem beni rahatsız etmezdi. Ama o anne rahatsız olmasın diye o tarafa doğruda bir daha bakmazdım. Bizim insanlar alışık değil buna tabi. Yabancı filmleri izliyorlar ama boş boş bakışlarla. Bazı şeylerin normal olduğunu anlamaları baya sürecek.

1|0
    0|1
    • Kesinlikle.

• Kesinlikle. Kadinin gogsunun bir cinsel obje ollmadigini hatta kadinin bir cinsel obje olmadiginida anlatmak gerek.

• Anlamaları için en azından 200 yıla ihtiyaçları var.

• Hayır. Bir anne, bebeğini besliyor.

1|0
    0|0
  • Bundan alin yani ayip diye bisey var. Bu modernlik değil edepsizlik. http://i.hizliresim.com/vZ6Bjr.jpg

2|2
    0|0
  • Yemeğim henuz gelmemis ve acıktıysam o bebeği kıskanırım yemeğini yiyor benden önce diye :) yoksa etmez

2|0
    0|1
  • ben bakamıyorum arkamı döner otururum :/

1|0
    0|0
  • hayır etmez

1|0
    0|0
  • Sabahtan beri face den buraya tasinip 400 defa sordular

Yok etmez

1|0
    0|0
  • Bu birini rahatsız etmiyorsa , bende kalkar orada saksıya filan işeyebilirim. Sonuçta canlı beslemiş olurum.

0|2
    0|0
  • bana farketmez kaldı ki cok kez görüyorum

1|0
    0|0
  • Kadının memesi dolgun, güzelmiş. Rahatsız etmez.

0|1
    2|1
  • Etmez

1|0
    0|0
  • Az önce facebookta da aynı cevabı verdim fotoğraftaki tek rahatsız edici durum masanın dağınıklığı

1|0
    0|1
  • hiçte bile.

1|0
    0|0
  • Herkez yemek yiyor normal degilmi

1|1
    0|3
  • Bakmamak lazım ama ulu orta da böyle yapılmaz

1|1
    0|0
    • Tuvalet koselerinde mi yapilmali?

• Anneler için bebek emzirmek için çıkan sutyenler var hiç mi haberiniz yok. sadece memenin ucu açılıyor. Ah ahh

• kadını etmiyosa beni ztn etmez

1|0
    0|0
  • Yanlış toplum içinde bu hareketler yapılmaması gerekiyor

0|3
    0|0
  • etmezz

1|0
    0|1
  • Edebilir. Bunun içinde hem annelerin rahat etmesi hemde görmek istemeyenler olacağı için özel bölümler yapılmalı

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    29

8 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 25

• niye etsin ki o bebek de yemeğini yiyor işte ha bizim öğrendiğimiz şekle pek uygun değil bir tülbent örtseydi en azından diye düşünülebilir ama benim için sorun yok ha böyle ha örtülü

1|1
    0|1
  • Hayır etmez

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|1
  • Geçenlerde otobüste bir kadın yanımda çocuğunu emzirdi. Ama üstüne çocuğunun battaniyesini örterek. Bende battaniyesinin ucundan tutarak yardım ettim. Öyle bir durumda rahatsız olmadım ama bu fotoğrafı görünce rahatsız oldum. sonuçta bir özel, bir mahremiyet olması gerekir.

0|1
    1|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • Rahatsız olan restoranttan ayrılıp cehennemin dibine kadar gidebilir, sıkıntı yok.

1|0
    1|1
  • Eder, üzerine bir örtü örtmeli bence

0|1
    1|0
  • Eder rezil bir durum bence

1|2
    0|0
  • Tabi ki de eder. Pislik igrenclik anlamında degil ama insanin istahi kacar karsisindakinin utanmazligindan edepsizliginden.

0|1
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Eder.

0|0
    0|0
  • Eder tabi o ne ya

0|0
    0|0
  • bebeğin varsa her ihtimali düşünüp hareket etmek lazım... bu şekilde olması hoş değil, normal karşılamazdım açıkcası ve dönüp de bakmazdım...

0|0
    0|0
  • Gayet eder yani

0|1
    0|0
  • Kafalı ceviririm

0|0
    0|0
  • Etmez

0|0
    0|0
  • illede edep!

0|1
    1|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Ya yuhh ayıp yahuu

1|0
    0|0
  • Neden etsin en insani durumlardan biri. Eder diyen kisiler kendilerinin insanlik durumlarini bir yoklasinlar.

0|0
    0|1
  • Kızlar Devam
    5
Yükleniyor...