Küsmek mi konuşmak mı?

Şimdi arkadaşlar benim sınıf arkadasım var erkek kendisi. Mesajlaşıyoduk bunla ben ona fikir sordum cook basit bir konuda dersle ilgili oda beni karıstırmada naparsan yap dedi ben de ya saçmalama dedim oda bana kimse öyle diyemez bunun üstüne bir daha mesaj atma dedi.
Bende atmadım. bir dahada konuşmadık zaten. Yaklasık bir aydır küsüz. Olay yazın oldu. Bu kişi 3 yıllık kankamdı güya.
Ben ona çok değer veriyodum bunuda herkesin yanında belli ediyodum sizce ego mu kastı. Şimdi yarın yüz yüze bakıcaz. Onu karşıma alıp konusuyum mu yoksa hiç tınmayıp ne halin varsa gör mü yapıyım?

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• bence de senden hoşlanıyo olabilir hani senden beklediği şey ilgiyken ona göre saçma olan derslerle ilgili bişey sorduğun için sinirlenmiştir erkekler düz düşünür bir kız yapsa böyle bişey ıhtimaller olası lar çok olur da 😄

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sakin konusma. ezik durumina dusersin takma yuzune bakka bak nasil surter hmen sna laf atar ama tinlama . sen alt trafi bisey sormssn gotu kalkms itin. hele bir tak sni oldrrm

1|0
    0|0
    • 2ay

Ya hayırda o kadar basit bisey sordum ki gülersin hem tersledi hemde daha mesaj atma ne demek ya 3 yillik kanka bide

• 2ay

Kiz ego tavan. kendini bgenmiss sakin eyer sn konusursan hmen havalanir yuzune bkmazssn dgerini anlar bk bna guven ddgmi yp

Erkekler Ne Diyor 2

• galiba lise 1veya 2 de ben de yakın bir arkadaşımla küsmüştüm cidden gurur yapmak iyi değil 3-4 yıl falan geçmiş olayın üstünden ve şu an o kızı görsem tanımam ben o da beni tanımaz bu duruma düşmek iyi değil

1|0
    0|0
  • senden hoslaniyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu kadar egoist bir insanı salla gitsin.

1|0
    0|0
  • Salak ergen triplerine girmis bence komus me derdin de 😏

1|0
    0|0
  • Bence konuş böyle kusme sebebi mi olur

1|0
    0|0
Yükleniyor...