Ks uyeleri burçlara inanirmisiniz hangi burçsunuz aslan burcu hakkindaki dusunceleriniz neler olumlu olumsuz gorusler?

ben gunluk burçlar değil ama burçlarin genel özeliklerine inanirim ayni tarihlerde doğmuş kişiler benzer ozelliklere sahip olabilir bir aslan olarak olumsuz yonlerimi tumuyle gormek ve bu yonlerde gelişme gostermek isterim peki sizler hangi burçsunuz bakalim?

Güncellemeler:
2ay devam
2ay hadi ama :)

0|0
12|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Ben de aslan burcuyum her ne kadar çok fazla özelliğini taşımasam da. Aslan burcunu pek sevmiyorlar egoluymuş aslan burcuna sahip olanlar bana şu devirde egosuz tek bir Allah'ın kulunu gösterecek var mı acaba?

1|0
    0|0
  • Bende pek inanmıyorum ama bazen genel özellikleri tutuyor ben koç burcuyum çoğu özelliğine sahibim.

0|0
    0|0
  • inanirim yay burcuyum.
    aslan burcu kibirli egolu kendini bisey sanan ama hic sandigi gibi olmayan burcun teki

0|0
    1|0
    • 2ay

Daha 18 yasindasin canısı ya insanları tanimak için çocuk sun kesin konuşma böyle

• 2ay

Ve iste sen yay burcuyum diye boburlenen kız o beğenmediğin aslandan daha egolusun asil sensin o sandığın gibi olmayan bu cümleleri kurman bile çocukça çok komiksin olgun havaları falan

• 2ay

@Sinsirellanız iyide size niye bu kadar dokundu benim yorumum?

• Aslan.

0|0
    0|0
  • Ben akrep burcuyum

0|0
    0|0
  • Kendinden baska kimseyi dusunmeyen, bencil. Kiskanc, inatci, egolu, asaglik duygusu olup da karsindakini yeren bir burc. Hepsi de oyle

0|0
    2|0
    • 2ay

gerçkten böylemi dusunuyosun uzuldum ya inatçi deilim aşagilik duygusuda yok kimseyi kućumsemek gibi amacimda yok :) herkesten çok kendimi dusunduğuk için neler kaybettim bir bilsen!

• 2ay

Hayirlisi olsun onune bak

• 2ay

Aynen değmez 3 kurusluk kariya 5 kuruş değer verdinmi sonu husran işte

• Ben aslan burcuyum ama bir fikrim yok liderlik ozelligi disinda

0|0
    0|0
  • Yay burcuyum ve tum ozelliklerini tasirim duygusallik haric sjfkdkhjkfg

0|0
    0|0
  • terazi ;)

0|0
    0|0
  • Bencil ve kendini beğenmiş olabiliyorlar

0|0
    1|0
  • Bende aslan burcuyum ve genel ozellileri neredeyse hepsi tutuyor gecekten

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ınanmam burcum aslan kanks

0|0
    1|0
  • İnanirim -boga burcuyum

0|0
    0|0
  • burcum koç öyle küçümsenecek alaya alınacak bir burç değil, yaşayanlar biliyor

0|0
    0|0
  • Akrep burcu. İnanırım

0|0
    0|0
Yükleniyor...