Babam Ortopedi Doktoru, Annem Deniz Ticareti Avukatı. Ve ben asla onlar gibi değilim çok utanıyorum neden ama neden?

Babam Ankara Tıp, Annem Marmara Hukuk Mezunu. Annemin birde Exeter'da eğitimi var. İki yıllık İngiltere macerasıda var yani annemin. Ve biri Ortopedi-Travmatoloji'de, diğeri Deniz Ticareti Hukukunda isim yapmış insanlar. Ve ben tüm bunlara rağmen çok başarısızım 25 yaşıma geldim hala özel bir üniversitenin kıytırık bölümünden mezun olamadım. Hayatta bir başarım yok hiç bir başarım yok. Müzik Resim yeteneğimde yok denedim olmuyor elimiz yüzümüz düzgün neyseki başka bir özelliğim yok heralde benim çok bunaldım artık çok üzülüyorum bir işe yaramıyorum çünkü bana hep en iyi hayatı verdiler para içinde büyüdüm özel hocalarım oldu, özel okullarda okudum hala okuyorum. Ben çok mahcubum. Ya yerimde olsanız?

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• Sen zaten bunların farkına varmışsın her insanın kendine özel yeteneği varır emin olabilirsin sadece keşfetmen gerekli fazla rahat hayat yaşıyorum diyorsun, ailen ile konuş normal sıradan bir ailede oldugu gibi çalış işe git zorlukları gör kendinden emin ol herşeyden önce kendine g

0|0
    0|0
    • 2ay

Güvenin olsun eğer yardımcı olmamı istediğin birşey olursa mesaj atman yeterli.

Erkekler Ne Diyor 15

• Kıyamam ben seni alayım 😂😂

0|0
    0|0
  • Statü insanın ameline işlemez. Sen de iyilik perisi olmayı seç. Nede olsa maddi yeterliliğinde varmış. İyilikte nam sal , ihtiyacı olan herkese yardım et. Yeteneği olupta fırsatı olmayanlara fırsat sağla.

0|0
    0|0
  • Emin ol hiç kimsenin henüz fark edemediği bir yeteneğe sahipsin bunu bir gün keşfedeceksin ve tüm hayatın değişecek

0|0
    0|0
  • Hangi bölümü okuyorsun merak ettim

0|0
    0|0
  • Sana başarının sırrını vereyim 3 ideot filmini izle oradan ders çıkarabilirsin birşeyi öğrenmek için yaparsan severek yaparsın yoksa yapsanda ne faydası var

0|0
    0|0
  • Sende insan olmayı dene

0|0
    0|0
  • senin genlerin başka bir kuşakdan sanırım.

0|0
    0|0
  • aile parası ye be boşver aman.. senin yerinde olcam okula gitmem ben 😄😄

0|0
    0|0
  • Açıl derim hayata. Boş vereceksin. Yeni bir yaşam, maceralar ve insanlar... Öyle saygın bir ailen olduğunada şükret derim... Sende kendini geliştirmeye gayret et...

0|0
    0|0
  • Olmak istedigin sey neyse onun icin ugras. Gerekirse sifirdan basla. Onlar gibi olmak icin istemedigin meslekler uzerine cabalama

0|0
    0|0
  • Ben de senin yerindeyim üzülme

0|0
    0|0
  • Bir dr çocuğuna göre çirkinsinsinde, doğduğuna eminmisin sen?

0|0
    0|0
  • herkesin bir yeteneği vardır onlar gibi olmasada

0|0
    0|0
  • Başka bir yeteneğin vardır belki bilinmez

0|0
    0|0
  • çünkü sen evlatlıksın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Rahat hayat süren kişilerde genelde aynı durum ortaya çıkıyor. Daha iyisi için çabalayamıyorsunuz çünkü daha iyisi yok. Veya aileler bunu kolaylıkla sağlayabiliyor. Mesela üniversite sınavlarında derece yapan kişilerin çoğu taşralı, hepsi iyi bir hayat sürebilmek için o kadar sıkı çalışıyor, hırs bu. Aileler çocuklarına çabalama fırsatı vermeli, benimkiler hep öyle yaptı mesleklerinin çok iyi olmasına rağmen. Hiç şımartmadılar ve yaptığım her şeyin kendim için olduğuna inandırdılar. Sonuç=boğaziçiliyim ve hala da en iyisi olmak için çalışıyorum.

0|0
    0|0
  • Üzülecek bir şey yok. İsyana gitme sıkıntını derdini Allah'a arz et. O daima duaları duyar. buda senin imtihanın sabır Azizim sabır... Sende bir gün Aydınlığa çıkarsın tevekkül et...

0|0
    0|0
  • Ya yapma boyle bunlar onemli seyler degil ailenin bu niye bisey yapamadi diye dusundugunu bile zannetmiyorum

0|0
    0|0
  • Hangi bölümü okuyorsun

0|0
    0|0
  • bir dna şart

0|0
    0|0
Yükleniyor...