Hemşire hanıma tekme atan yobaz hakkında ne düşünüyorsunuz? Bırakılması hakkında? Türkiye bir ülke değil ahırdır?

Böyle bir ülke olamaz defolup gidecem artık böyle adaletinde ülkenin de insanlarının da koyunlarının da!

1|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• Yukselme hemen, olayi elestirecegine ulkeni elestiriyosun. Hayvani ic gudulerle hareket eden sifatsiz bir bacım cocugu yuzunden Turkiye 'ye ahir mahir diyemezsin haddini bil bir kere. Seni kavanozda falan buyuttuler heralde Turkiye disinda her yeri gullik gulistanlik ilan etmissin sozlerinle bencede gitmelisin , giderken haber et bir bay diyek. En azindan bu vatanindan nefret eden populerin kulturun bagnazligini yapan birinden daha kurtuldugumuzu biliriz.

0|0
    0|1
    • 2ay

Bacim cocugu nedir abi ahsha noluyor sana KS , neyse son of a bitch diye acikliyimda anla bari , hadi eyv.

• 2ay

Senin ülken mi? Nerden senin ülken oluyor yahu maşşallah elinde telefonla ordan burdan yazıp ülkeyi sahiplendin hemen. Sen beni yanlış anlamışsın ben saygısız biri değilim tam terisne anlayışlı biriyim ama bu insanlar yüzünden artık ne yazdığımı bilmiyorum bendee bıktım ülkenin halini bir gözden geçir sonra tartışalım. Türkiye felakete gidiyor birbirimizle tartışçağımıza biz ne yapacağız onu düşünmeliyiz bütün ülkeye mal etsem bende içindeyim bu ülkenin ama ülkenin % 70i yobaz ve akılsız ve çoğu aynı.%30u da bizim gibi insanlar onlarda kendi aralrında kavga ediyor iştee. Ben ne birinin orasına burasına bakarım ne saygsızılık ederim saygısız diyorsun da dışarı çık sana bir saygısılığı ahlaksızlığı öğretsinler. Bu arada benim ülkemmiş çok komiksin kendini komik duruma düşürüyosun

• 2ay

Yaran var belli egonu başkasının üstünden tatmin et. Senin gibi mal zaten çok bu ülkede bir de senle uğraşmıyayım burda ezik. Kendi kendine ağır laflar kullanıp duruyosun kim olduğumu hayatımı bile bilmiyorsun boş konuşma

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Ahırdır ağır olmuş. Düzeltirsen seviniriz.

0|0
    0|1
  • Geri yakalama karari cikmis tepkiler uzerine (!) Ne sacma ulkeyiz ya djsgsgs

0|0
    0|0
    • 2ay

Bu hepimizin başına gelir. Dikkat edelim hiçte bana denk gelmiyor böyle bir şey bazen uydurmamı diyorum. Gelse adamı öldürrüm

• Yobaz geri kafalı öküzün birinin yaptığı saygısız ve seviyesiz hareket, piskolojisi bozuk diye salınmış türkiyeye bakınca ecdadımın döktüğü kana üzülüyorum

0|0
    0|0
    • 2ay

He valla yazık bu ülke için bu ülkeyi bu hale getirenler baştakiler sözde islamcı zuzular türkiye bir islam devleti değildir türkiye müslümanların çoğunlukta yaşadığı bir ülkedir. İslamın olduğu heryer cehennemdir. Sorun islamda değil. Sorun bizim kafasız müslümanlarda kulaktan dolma laflarla müslümanlık yüzünden din yüüznden bu hale geldi türkiye

• 2ay

Gitmek isterdim londra ya ama oralar biraz tuzlu başlangiç için dediğim ülkere git zaten hep ingilizce konuşuluyo dil yapar yavaş yavaş gidersin hayalindeki şehire, ya takmıcaksın öyle insanları, acaba hiç o kötüledikleri yerler hakkında bilgi sahibilermi, onlar sadece yaşadıklrı yerden ve hayattan memnunlr laf söyletmek istemiyolar

• 2ay

özele baksana bir bilgi edinmek istiyorum yurtdışı hakkında

• Türbanlı bacilara saldiranlara tepki gösterenler neden susuyor? Bu da onunla aynı şey. Bir insan giyimi yüzünden kesinlikle tepki görmemeli. O sapik comarin cezası disarda verilir rahatım bu yüzden. :)

0|0
    0|0
    • 2ay

Bu olay hepimizin başına gelebilir. Yok yobazın olmadığı heryer cennetir demiş yaşar nuri gerçekten öyle.

• öyle bir hayvan yüzünden bu ülkeye hayvan diyemezsin defol o zaman bu ahırdan

0|0
    0|0
  • Benimde basimi alip gidesim gelmiyor değil adaletin olduguna filan da inanmiyorum

0|0
    0|0
  • Nihajaja

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bunda vatandaş belki haklı ama ben yengemle hastaneye gitştim Birşey demeden ukala ıkala konuşmaya başladı doktor konuşmasının yanlış oldugunu açiklarken tartışma oldu lafın arasına giren yengeeme bana bir hakaret adamı gelen hademeler kurtardı o adamın hakkı dayak değilde ne yani ne olması lazım bazen hak ediyorlar. sbelki orada hemşire bir küfür bir hakaret vs oldu bilmezsizlik bu pat diye yorum yapma. Sizin yanınızda annenize ablanıza bir bayana agır hitamlarda bulunulsa ne tepki verirsin ona bak

0|0
    0|1
  • bir kaç kere daha böyle bir şey olursa, bende kara çarşafları öcülere saldırmaya başlayacağım. akıllarını denk alsın ak çomarlar. ülke ahırdan beter. öküze eşeğe hakeret ediyoruz ahır diyerek

0|0
    0|0
    • 2ay

Aynen dövelim zaten hiç sevmem kodum bu kara çarşaflılar yobazların hepsi şeytan bence en iyis biz türkiyeden defolup gidelim bidaha dönmemek üzere

• 2ay

dilim iyi olsa saniye düşünmem gider çöpçülük yaparım yunanistan da ya da başka yerde. ilk hedefim dilimi düzeltcem. sonra go go go

• Klasik yobaz çomarlar işte yapacak bir sey yok. Gun gelip devran donunce ama bir taraflarina yol sokucam

0|0
    0|0
  • işid kafası işte

0|1
    0|0
    • 2ay

Müslümanlıkla islamla bölye bir şeyin alakası yok dinide kirletti pezevnkler

• 2ay

haklısın

Yükleniyor...