Aileme Yük mü oluyorum?

merhaba bu günlere kendimi çok kötü hissediyorum çunkü aileme yük oldugumu hissediyorum durumumuz çok aşiri olmasada iyi ama paralarinin kaydadeger bir kismi ile yatirim yapiyolar birkac harcamalari daha var Neyse kendi sehrimde %50 burslu okuyabilirdim ama ben kendi hak ettigim okula gitmek istedim parayla buyuk sehirde okumak istemedim zaten gittigim okul da cok kötü sayilmazdi ailem israr etti ama baska sehirde devlet üniversitesini tercih ettim ailem bana diger ogrencilerin ailesinin verdiginden ortalama olarak biraz daha fazla para veriyorlar ve okudugum sehirde yapicak cok fazla birsey olmadigindan 10-12 yas araliginda normal bir araba istedim onlar icin sorun olucagini zannetmiyordum ama onlar istedigimden cok daha iyi bir araba aldilar ama kendimi andaval gibi hissediyorum ailemin parasini yedigim icin utanç duyuyorum aklima surekli kendi cabalariyla yillarca calisip para kazanan insanlarin parasini yediğim geliyor arabayi istedigimde bunu dusunmemistim arabayi surerken de zevk alamiyorum. ailesinin durumu benim kadar iyi olmayanlarin calismak zorunda kalanlarin nasil zorluklar cektigini de biliyorum size de bu garip gelebilir hatta arabani bana ver istemiyosan diye espiri de yapabilirsiniz ama ben boyle bir insanim ailemin seve seve okuluma arabama para verse bile ailemi veya baskasini mali acidan zora sokmaya hakkim yok diye hissediyorum universitedeki basarim ise ortalamanin biraz ustunde sizce ailemden para almak istemedigimi soylesem garip kaçar mi kendim part time calismak istiyorum

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• aile bu ya, sana boyle hissettirmeleri onların hatasi bence, bir cocugum olursa asla yapmayacagim sey budur iste.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...