Sorunlarınızı cevap ister misiniz?

yazın bakalım her birine cevap yazıcam bakalım ne çıkacak

Güncellemeler:
2ay bu kadar mıydı yani
2ay güncelll

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• en son ne yaptın neyle uğraştın

1|0
    0|0
    • 2ay

edebiyat notu çıkardım yarın çalışıcam birazdan matematik çalışcam onun hesabını yaptım işte o arada bu soruyu sordum

• 2ay

anladım kolay gelsin sana

• 2ay

saolasın

Erkekler Ne Diyor 4

• Pek cevap gelmez bu tür şeylere, cinsellik veya aşk konularına çok yorum gelir. :D

0|0
    0|0
    • 2ay

zihniyeti sapık insanlarla işim yok kardeşim sorusu olan gelir gelmeyen kendi bilir

• 2ay

Sapıklık demeyelim, aşk konusu da dedim. :D Cinsellik haydi neyse de, aşksal olaylara çok yorum geliyor. Ayrılık falan olaylarına. :D

• 2ay

isteyen yazar ya

• Ego savaşlarına dönmeyen ilişki var mıdır

0|0
    0|0
    • 2ay

gerçekten seviyorsan ve saygı duyabiliyorsam ego kalkar gider

• 2ay

Ben doğrularımdan taviz veremiyorum, ama kendi doğrularımı kimseye dikte etmiyorum kız arkadaşımla çok saçma sebeplerden kavga ediyoruz mesela fındık kabuğunu doldurmaz ya. Her konuda zeytinyağı gibi üste çıkma kafasında, nazda, tripte artık düşünmeye başladım bir kaç gündür iyi gitmiyoruz zaten aklıma kötü şeyler gelmiyor değil, hislerimden emin değilim şu an

• 2ay

hislerinden emin değilsen zaten aşk denmez pek yinede kesin konuşmayayım.
      Her zaman insanın kendi doğruları haklı çıkmaz bunuda düşünmelisin. Fikir almak, danışmak ve orta yolu bulmak kötü şeyler değil. Biraz bunları düşünmelisin.
      Kız arkadaşına deli gibi aşık olsan ne dese mutlu olsun diye yaparsın aşk böyle saçma işlere açıktır. Seninki daha çok hoşlanma gibi ya da aşkın zamanla değişti.
      Yanlış yönlendirmek istemem ama iyice düşünüp bir karar verme zamanın gelmiş bu yolda ilerle. Ani kararda verme tabi

• Benimle evlenirmisin :D

0|0
    0|0
    • 2ay

Allah bilir

• 2ay

anladım zatende yinede bu konular şakaya gelmez :)

• 2ay

sözler önemli buna inanırım

• Tavuk mu yumurtadan çıktı, yumurta mı tavuktan çıktı

0|0
    0|0
    • 2ay

bayatladı be kardeşim yapmasaydın keşke

• 2ay

Sen baaytlayanlar sorulmaz diye yazmayınca ve bu soruyu soran diğer muhteremleri görmeyince büyük dalalete düşerek böyle bir şey yaptım. Herhangi bir kusurum oldu ise affola

• 2ay

affolsun o zaman

Kızlar Ne Diyor 1

• Beni gerçekten sevecek o insan ne Zaman karşıma çıkıcak?

1|0
    0|0
    • 2ay

dua et tatlım ya bende beklemedeyim

• 2ay

Rica ederim umarım sende umduğunu bulursun

• 2ay

inş :)

Yükleniyor...