Huzur istiyorum çok şey mi?

24 yasindayım. Ailemle yaşıyorum. Ama evde hiç huzur yok. Ben hiç mutlu değilim. Hergün ağlamaktan bıktım. Yani bu evden kurtulmam gerekiyor o kesin. Çünkü yenilir yutulur seyler değil. Evlilik yok çünkü dogru insan yok benim için hep ihanet gördüm. Bazen cok istiyorum mutlu huzurlu bir yuvam olsun. Ama nasip olmadi. Ayri eve de cikamiyorum. Bütçem o kadar iyi degil. Cagri merkezinde calisiyorum o zaten ayri stres.. Kazandığım direk borca gidiyor. Yani kendimi çıkmazda hissediyorum. Tek istediğim bu evden kurtulmak. Üzuntuden sağlığımdan olucam diye korkuyorum. Ne yapmalıyım fikirleriniz çok teşekkür ederim.

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Kazandığun paradan hayır görmediğin için çalışmanında zevkini çıkaramıyorsun... Borç kimin borcu daha nekadar sürecek bilmiyorum ama bitmeden de rahat edemeyeceksin gibi görünüyor... Sevebileceğin iyi durumda bir kısmet ya da sabredio çalışıp bekleyeceksin... Ama unutma herkes bişeylere mecbur, kimse zannettiğin kadar mutlu değil...

0|0
    0|0
    • 2ay

Sözlenmek uzereydim. 10000 lira Çeyiz almıştım. Onu ödüyorum. Ihanet gördüm bitti

En İyi Kız Görüşü

• Neden huzur yok peki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• senin çaren bende beni bul

0|0
    1|0
  • Kadın arkadaş arayan bir kadınla ayrı ev tutabilirsin... İnternette ilanlar olabiliyor... Evdekilere iş için il dışına gidiyorum deyip 1-2 ay kalırsın, belki iyi olur, belki düşündügüm gibi degilmiş dersin...

0|0
    0|0
    • 2ay

Ayrı eve çıkmayada izin verilmiyor.

• 2ay

Kılıfına uydurcan işte kendi selametin için yalan söyleme riskini göze alıcan...

• Ilk once sunu yapma. Bir koca bulup evden firlamak kesinlikle. Yanlis secimlere gorurur ve çok pişman olursun. Yapacaklarina gelirsek. Ufaktan para biriktir. Kendini garantiye aldiktan sonra karar verirsin

0|0
    0|0
  • Aynı durumdayız valla sıkıldım evlensem daha iyi diyorum keşke evlenebilsem şu an tek isteğim bu sende evlen evlenelim hatta

0|0
    0|0
  • kendini bosluga birakma

0|0
    0|0
  • evlenene kadar ailenle kalmaya çalış

0|0
    0|0
  • huzur islam da dir. okumak ogrenmek anlamak gerek.. allaha dua et. . para biriktirmeye calis. ailenle konusmaya calis

0|0
    0|0
  • Olur öyle

0|0
    0|0
  • ALLAHA DUA ET SABIR ET BEKLE

0|0
    0|0
    • 2ay

Tek care dua etmek..

• 2ay

En güzel çare unutma herşey üstüne geldiği zmn sakin vazgeçme ışte o kaderinin bekleyecegi yol

• Gönlüne göre birisini bulman lazım ama nasıl? Orasını bilemiyorum...

0|0
    0|0
  • Benimle evlen.

0|0
    0|0
  • Yaşama bence.

(Maksimum Gizlilik)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yapcak bişey yok

0|0