Hayatta mecbur olduğunuz şeyler var mı?

Gönüllü olarakta olsa okumak. Başarılı olmak.

0|0
11|16

En İyi Erkek Görüşü

• Mutsuz olsak da yasamaya çalışmak herşeyden önemlisi ailem için hayata tutunmak

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Hayat insanı zorunlu olarak birçok yola sokuyor. Zorunlu ayrılıklar , zorunlu hüzünler ve zorunlu bekleyişler. Zaten bu yüzden herkes hayal kuruyor hayallerde yaşıyor istemediğinir hayatla yüzleşmek yerine ya olursacılığı seçiyor. Bazen nereye gittiğini bilmemeli insan , hangi ağacın oksijenini içine çektiğini , kimlerle kadeh tokuşturduğunu , yolda kime selam verdiğini bilmemeli. Sırf bunlar olmadığı in çoğumuz zorunda olduğu için nefes alıyor , zorunda olduğu için istemediği işe giriyor, zorunda olduğu için istemediği yaşta evleniyor. Oysa hayatımızdan 1 saat çalıp mezarlıklara gidip 5 dakika kafa yorsak, zorunda olduğu için orda yatan binlerce insan göreceğiz ve diyeceğiz ki , önyargıların ve tabulara lanet olsun , ben özgür bir bireyim yürüdüğüm yol benim yolum. Herkesin kendi yolunda yürümesi dileğiyle

1|0
    0|0
  • İnsanın aslında zorunlu olduğu hiç bir şey yok. Topluma karşı sorumluluklarımız var, insanlar için yaşarız onlarda bizim için yaşar bu hayatı aslında cok boktan bir döngüdür. Kimse istediği hayatı yaşayamaz.. kamyoncu olmak istersin ama ailen senin mutlu olduğun birşey yapmanı istemez toplumun değer verdiği bir mühendis olmanı ister.. cünkü başarı topluma göredir sende onun bir ürünü olur cıkarsın

1|0
    0|0
  • yaşamak ta onlardan biri olsa gerek :D

1|0
    0|0
  • Var.

1|0
    0|0
  • Hayat insanı çoğu kez istemediği masaya oturtur.

1|0
    0|0
  • Gönülsüz hatta mide bulandiran mecburiyetleri de oluyor insanin benimkiler gibi

1|0
    0|0
    • 2ay

nasıl katlanıyorsun peki?

• 2ay

@kuraidesu yasin gelince anlarsin ya seve seve ya s.. ke s.. ke katlanacaksin hazmedeceksin susacaksin hayat boyle

• yaşamak

1|0
    0|0
  • var tabi

1|0
    0|0
  • disiplin

1|0
    0|0
  • Malesef evet

1|0
    0|0
  • Para para para :)

1|0
    0|0
  • çalışmak

1|0
    0|0
  • Futbol oynamak.. Futbolsuz hayat düşünemiyorum

1|0
    0|0
  • Yok 😎

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 11

Yükleniyor...