Hukukçular mı daha boş Tıpçılar mı?

Sitede daha çok hukukçu görüyorum sanki ya. Tıpla alakalı sorular goruyorum mesela 'Onların burda ne işi var? Onlar yoğun.'deniyor. Biz daha mı işsiziz anlamadım ki😂😂

1|0
1|20

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Bir mühendis olarak, her iki meslek grubundan da yakın arkadaşları olan biri olarak yorum yapayım;tıpçıların zamanı daha azdır :)

1|0
    0|0
  • Burda herkes doktor mühendis savcı hakim avukat mimar.

1|0
    0|0
  • Tıpla hukuk bir mi 😒

1|0
    0|0
  • Tıp okuyanla harbi hiç karşılaşmadım :D

1|0
    0|0
  • İkiside dolu dolgun maaş 😀

1|0
    0|0
  • İkisine de laf söylemem arkadaş.
    Manyak meslekler

1|0
    0|0
    • 2ay

Hahaha saol ya

• 2ay

Yalnis anlamayın. İşin zorluğundan dolayı öyle söylemiştim. Gerçekten kendimı düşündüm öyle cevap verdim. Kırdıysam affola

• 2ay

Yok ya sorun yok. Şakasına yazdım zaten😊

• Ben ikiye yeni geçtim bu sene ceza hukuku varmış çok mu zor dedikleri kadar yav

1|0
    0|0
    • 2ay

Yoo ben finalde vermiştim. Biraz detaylı incelemen yeterli

• 2ay

😄😄 atarım atmasına da bu üyeye mesaj gönderemezdin diyo naptın beni mi engelledin 😄😂

• 2ay

Yılışık tipler falan oluyor ondan. Prensip ya kimseye mesaj atmadım atmak da istemiyorum😁

• Epsi aynı bea

1|0
    0|0
  • Tıpçılar boş ya :D

1|0
    0|0
  • İkiside hayat kurtarır. Ne desem bilemedim 😀

1|0
    0|0
  • doktor luk aşk işidir hukuk para işidir

1|0
    0|0
    • 2ay

Ne alaka aşk işi😄

• 2ay

36 yaşında ergen. Vay be. Tıp dünyası şokta şu an.

• 2ay

şoka gireceğin daha çok şey var yaşına göre ama akıl yaşın geriden geldiği için ilerleyen zamanlarda anlarsın

• Hukuk.. Daha sert bakıyolar :)

1|0
    0|0
  • Medeni hukuk gibi bir bela var başımızda, fakat biz buradayız... 😄

1|0
    0|0
  • Tip cilar

1|0
    0|0
  • tıp yogundur

1|0
    0|0
  • Hukukçular boşta

1|0
    0|0
  • Bu soruyu soran daha boş ama hukuk daha bos bence

0|0
    1|0
  • Hukukla tıp neden kıyaslanır ki? Alakasız iki meslek... Bana sorarsan Türk adaleti kapsamında avukatlık çok yararaız, para tuzağı ve adam kayıran bir meslek. Çilingirci daha yararlıdır. Nitekim tıp olmazsa olmazdır. Soruna gelirsek, hukuk boşoğluboş olmaşı

0|0
    0|0
    • 2ay

1. si biri sözel biri sayısal bir meslek fakat yogunluk olarak kıyasladım sordum. 2. si türk hukuku kapsamında baksan da her avukat her hakim her savcı bir değil. Meslegınj layığıyla yapanlar var. 3. sü çilingirci diye bir meslek yoktur. O zaten çilingirdir.4. sü tıp olmassa olmaz olabilir. Ama çözüm sürecinde tedavi görürken acıyı çeken yine hastadır. Hukuktaysa adam davayı verir. Daha da karışmaz. Bütün işler avukat tarafından yürütülür. Hukuk boşoğlu boşsa diğerlerinin halini düşünemiyorum.

• 2ay

Sen yakılıp tecavüz edilen bir insanın duruşmaya çıkmasını haklı bulan bir sistemi benimsersin ben ise Allahın kanunlarını Şeri hükümleri kabul ederim. Faili meçhul olmayan bir insanı yargılamam, davaydı avukattı ayağına peşkeş çektiren düzen boşoğlu boştur benim için. Dipnot:"Mesleginj" diye bir kelime yoktur Mesleğin vardır.

• 2ay

Düzeltelim yakıp, tecavüz eden kişinin* diye başlayacak cümle.

• Çoğu troller

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...