Şuanda en büyük sorunun ne ve yaşın kaç?

Şuanda en büyük sorunun ne ve yaşın kaç?

0|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• 19 yaşındayım aile diye bir şey kalmadı her bombok daha ne olsun...

1|0
    0|0
    • 2ay

niye ne oldu ailene

• 2ay

Senin düşündüğün gibi düşünüyorum. Doktor olunca o zaman görürler o para biter. Ama ben kardeşi değilim sadece babama bakarım

• 2ay

Allahına kurban.

Kızlar Ne Diyor 5

• yaş 27 evde kalmak en büyük sorunum. allah daha büüyğünü vermesin.

1|0
    0|0
    • 2ay

Amin amin. Mükemmelliyetcilikden vazgeç evde kalmazsın . Allah yazmıstır sana da birini.

• 2ay

ev ile alakalı değil olay. Hayatı paylaştıgın biri olmadıkdan sonra apartman olsa neye yarar eninde sonunda bir gün bıkarsın hepsinden.

• 2ay

haklısın bakalım hayırlısı

• Diş protezlerimi nereye koyduğumu unuttum hatırlamıyorum. Yaş 111. 😒😒

0|0
    0|0
  • 18 yasindayim 12 yasinda bir cocuga asik oldum ve hala bitmedi gorustugum insanlarla da olmuyo evde kalicam bu gidisle anlayacagin bir eleman lazim ruh esi kategorisinden

0|0
    0|0
  • ailem her firsatta benim istenmedigimi soyluyor ve ben bu durumda hic bisey yapamiyrum.

0|0
    0|0
    • 2ay

istenmiyor derken evden mi kovalıyo

• 2ay

hayir istenmeyen cocugum iste

• 2ay

istenmeyen cocuk olsan evden kovarlar bence ergensin sen öyle sanıyon :D

• Yalnızlıktan nefret ediyorum

0|0
    0|0
    • 2ay

yanlızlık derken 1 arakdaş bile olmamasından mı yoksa sevgili anlamında mı?

• 2ay

Snack87 arkadasım densizkik etmek istmem ama gizli üyenini bir agzı vardır o diyeceklerini kendisi diyebilir tartışmaya acık bir ortam ama kız kardesin ya da akrabansa saygı duyarım

• 2ay

@son_terapist yoo değil ama anlasılan kendisi cevap vermek istemiyo bende sana ayıp olmasın diye cevap vermek istedim onun sesi olayım dedim. Yok densizlik değil kardeşim tamam konuşmak isterse buyrun konusun siz rahatına bak.

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 8

• Kpss sorunum var.. 33

0|1
    0|0
  • Siyah renkli, 2010 ve üstü, 1.3 Multijet dizel bir Fiat Punto Grande veya Evo lazım.
    Yok allah yok adam gibi bir araba.

0|0
    0|0
  • geleceğim konusunda ne yapmam lazım

0|1
    0|0
  • Eşcinselim yaşım 21 en büyük sorunum bu ama rahatsız değilim ama geleceğimi etkileyecek hayatımın tamamını etkiliyor sonumuda getirebilir 👍

0|0
    0|0
  • Sol ayağımın sağ ayağımdan büyük olması :D :D ama gerçekten öyle :D

0|0
    0|0
  • İshalim yaşım 23

0|0
    0|0
  • üniversitede öğretmenlik bölümünü kazandığım halde maddiyat yüzünden gidemiyorum yaşım 23 :(

0|0
    0|0
    • 2ay

kredi al kredi yurtlar kurumundan bitince ödersin. ya da part time iş yap.

• 2ay

Allah razı olsun babam borç ödüyo veremez ki başka da kimse yok zor yani kyk yurdu da çıkmadı yedekten 132 oldu 2. yedek yerleştirme de

• 2ay

Anladım Allah sabır versin.

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...