Ne olurdu sanki böyle bişey gerçek olsaydı😏 Hı güzel olmazmiydı😐😂?

Ne olurdu sanki böyle bişey gerçek olsaydı😏 Hı güzel olmazmiydı😐😂?

1|0
7|21

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ahah çok iyi

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• bunlardan var mı la hayla

1|0
    0|0
  • Güzel olurdu.

1|0
    0|0
  • Ahaha güzel olurdu bencede adıda abazan savar olsun 😂😂

1|0
    0|0
  • Nays

1|0
    0|0
  • Kolu tekrar uzuyor ama 😂😂😂

1|0
    0|0
  • Böyle bir şeye gerek yok.. Ses çıkartacaksınız, tacize uğruyorsanız ses çıkartın susmayın. Sizler susarsanız, bu onun bunun çocukları daha da yaparlar.

0|1
    0|0
    • 2ay

Her bayan ses cikartamiyor Türkiye de bunun farkindasin dimi. Çünkü ses cikartirlarsa ya yollu ya orsp oluyor. Ses cikartmasinlar demiyorum üstüne bir bayan haklarını savunmali ama öyle bişey olsaydı bu onun bunun çocukları daha da turemezdi demek istiyorum. Ama ne yazık ki bir şey yok ve 2 günlük bebeğe küçük yaştaki kızlara mutaktaki damacanaya tecavüz eden insanlar aramızda insan sıfatıyla dolasabiliyor

• 2ay

Bak sadece bu değil çok küçük yaşlarda taciz veya tecavüze uğrayıp yıllar sonra olayı idrak edenlerde var. Ailesi tutucu olan insanlarda var. Demek istediğim yer zaman ortam hatta yapan kişi. kadının sesini çıkarmasını engelleyebiliyor. Yoksa kendini taciz eden bir erkeği şikayet eden bir kadından daha doğal ne olabilir ki.

• 2ay

Bacım anlıyorum demek istediğini , anlıyorum anlamıyor değilim. O yüzden ses çıkartın diyorum, o yüzden susmayın diyorum.
      Küçükken yaşanan travmalar, falan... ama buna toplum içerisinde uygulanan yaptırımlar artarsa ve bu yayılırsa o zaman o küçük çocuklar bir nebze daha da güvende olacaklar. Bir yasa bir hukuk falan beklemeye gerek yok , toplumda yazılı olmayan kanunlar vardır. Bu konu tamamen ahlak bozukluğu. Ahlak yazılı bir şey değildir.
      Ama bunları boşa analtıyorum yine aynı olaylar devam edecek. Size tavsiyem insan psikolojisini iyice okuyun araştırın, o zaman bu gibi durumlarda nasıl müdahele ve mücadele edineceğini daha iyi öğrenirsiniz ve çevrenizdekilere aktarırsınız.

• Penso che sia buono 😋😋

1|0
    0|0
  • 😂😂😂😂😂😂😂

1|0
    0|0
  • ahahha
    iyimiş bazen tam tersi de oluyor

1|0
    0|0
  • O ne be 😂😂

1|0
    0|0
  • :D ulan akşam akşam hiç gülecegim yoktu :D
    iyi olurdu

1|0
    0|0
  • Bunların nesli tükendi diye biliyorum

1|0
    0|0
  • iyiymis

1|0
    0|0
  • Tacizci pez3venk 😂😂😂

1|0
    0|0
  • o kadarda düşmedim ve derim güzele güzel bakmak sevap

1|0
    0|0
  • Arık cesaret edilmez yoksa bilek gider valla

1|0
    0|0
  • Yapmadım hicc

1|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

• Ay evet harika olurdu

1|0
    0|0
  • Süper 😂

1|0
    0|0
  • Ahahaha olabilir valla

1|0
    0|0
  • İyi olurdu ya

1|0
    0|0
  • Bu tipler kolu kopsa başka yeriyle taciz eder. İçinde ş*refsizlik olmamalı insanın.

1|0
    0|0
  • Ahahahaaa çok süper 😄😄😄😂😂

1|0
    0|0
Yükleniyor...